Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki kb 5/6...

Van itt olyan, aki kb 5/6 hetes, hogy erzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 12. 16:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

En!!! Nagyon jol! Olyan, mintha nem is lennek babas - ami ijeszto...de tegnap voltam dokinal a terhesseget megallapitittak, 2 het mulva lesz randim ujra a dokival. Aprilis 10-re vagyok kiirva...remelem minden rendben megy majd mert mar nem vagyok "mai csirke". De nagyon szeretnenk ezt a Babat!

Mar van egy 3 evesem. vele iszonyat nehez volt a terhessegem. Allandoan rosszul voltam.

Most eg es fold!

2014. aug. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

1es jó neked :/

Én szarul vagyok, állandóan aludnék, émelygek is sokszor (egyszer már hánytam is) és mindenféle fájdalmakat érzek a méhemben (néha szúrás, húzódás). Néha barnázok is. 5+3 naposan voltam a dokinál, üres petezsakot latott. Azt mondta ne aggódjak, ő mindent rendben lát és két hét múlva tali. Kaptam progit és tanácsot hogy pihenjek.


Ez az első terhességem és nem gondoltam hogy ez ilyen nehéz. Mondjuk nem is lenne semmi bajom, minden kibírható, csak a barnázás miatt aggódom.

2014. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:

Jelen :)

Voltam már orvosnál 6 hetes vagyok. Első baba. Holnap megyek védőnőhöz. 26-án lesz a következő uh.

Tegnap 3-szor hánytam :( Folyamatosan hányingerem van, a vérnyomásom ingadozik (van itthon vérnyomásmérő szoktam mérni)

Viki

2014. aug. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ma töltöttem be a 6. hetet. Hányingerem az van szinte egész nap de főleg este. Állandóan fáradt vagyok, egész nap tudnék aludni, a melleim annyira érzékenyek ha kicsit is hozzáérek fáj. Fel vagyok fújódva mint egyn lufi. A vérnyomásom általában alacsony. Már kezdem érteni miért hívják terhességnek ezt az állapotot. :) 5+2 naposan voltam először orvosnál, aki 8mm-es petezsákot és benne szikhólyagot látott. 27.-én megyek legközelebb akkor már betöltöm a 8. hetet. Remélem akkor már hallhatunk szívhangot is. Zsu
2014. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
5 hetes vagyok, semmi tünet, csak egy kis barnázás és aluszékonyság.
2014. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 smallkitty válasza:
Én is 5 hetes vagyok, első baba, nàlam annyi van, hogy sokat fájdogàl a hasam, érzékenyek a melleim, meg sokszor erős szivdobogás érzésem van. Tuti rástresszelek, remélem ezek normális tünetek ;)
2014. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Én ma voltam dokinál,petezsákot látott. Második baba,én sem vagyok mai csirke! :)

Az aluszékonyságon kivül más nincs..

2014. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
en mult het penteken voltam orvosnal,de nem latott semmit,kaptam duphastont,most varok a ver eredmenyre.folyamatosan feszul a hasam foleg jobb oldalon,itt-ott pedig rozsaszines folyasom van.
2014. aug. 13. 06:52
 9/32 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Elmèletben holnap töltöm a 6 hetet,dokihoz majd csak 27èn megyek.

A melleim fájnak,meg rettenetesen fáradt vagyok

2014. aug. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Elso vagyok! Most tudtam meg, hogy a b.nom is babas. O a sokadikat varja!!! O korban egy evvel ramlicitalt....maris nem vagyok annyira oreg tyuk...(csak vicceltem). Nagyon orulok mindenkinek! Nagyon meg tudom erteni, hogy mennyire szornyen tudja magat erezni egy kismama. En az elsovel vegig hanytam a 9 honapot. A mutoben is hanytam es szules utan meg egy hettel...de ez extrem eset. A nagytobbsegnek a 12. het utan elmulik.

Szamomra remiszto, hogy nagyon jol vagyok ezek utan!!!! Ma a Tae Kwon Do orajan a kisfiamnak, bealltam en is a mozdulat sorokra amik kulonbozo rugasokbol alltak....nem tudom meddig mehetek el a durvabb testmozgassal. De nagyon elveztem!!! ( aztan meg aggodtam mert meg egy kis teremfocira is bealltam ). Nem vagyok szazas!!!

2014. aug. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!