Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt így valaki? Hasonló...

Volt így valaki? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Kivagyok idegileg. Van egy 4éves kisfiam, de kikészít minden nap.Ez azóta van, mióta újra terhes vagyok. Sok a gondunk, kevés a türelmem,és úgy érzem nem bírom tovább. Miért csinálja ezt velem?

Áldott jó gyerek volt eddig. Ugyanúgy törödök vele ,ahogy eddig.

Nem értem.

Attól is félek, hogy a pocaklakómnak baja lesz ,vagy hogy idő elött megszülök.

Mit tegyek? Hasonló tapasztalatok?

31hkm


2014. aug. 12. 17:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs hasonló tapasztalatom de azért próbálok segíteni. A gyerekek elég érzékenyek és átveszik az anya hangulatát. Ha te ideges vagy akkor valószínűleg érzi és emiatt nyughatatlanabb ő is. Valószínű rájött már hogy nagy változasok is várhatóak és lehet emiatt ő is bizonytalanabb.

Próbálj egy kicsit megnyugodni és kevesebbet aggódni. A fiadnak próbálj programokat szervezni akár nagyszülőkkel, rokonokkal hogy te is kitudj egy kicsit kapcsolni és csak magadra figyelni.

Hidd el nem direkt akar kicseszni veled, csak valószínű ő is bizonytalan most.

2014. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is érzi a változást, ha Te erre idegesen reagálsz nem lesz jobb a helyzet. Próbáld meg összeszedni magad, és az ő érdekeit nézni, mert neki sem egyszerű most. Az én fiamon is látom hogy érzi a változást, nála annyi van hogy nagyon ragaszkodik, nem akar nagyinál aludni, sokszor mondja hogy imád... Próbáld meg szakember segítségét kérni, vagy olvass utána hogy mi a teendő ilyenkor.
2014. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!