Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen huzodik fáj feszül...

34 hetesen huzodik fáj feszül a hasam alja babom mozog ahogy szokott mitől lehet? Ba nincs ugye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 18:15
 1/6 A kérdező kommentje:
baj bocsi...:-)
2010. jan. 13. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs, elvileg ez ennyi idősen már természetes. Nekem is mindkét gyereknél volt. Ezek normális fájások. Ha túl sokat húzódik és nagyon bekeményedik, azt említsd meg a dokidnak, mert arra szoktak különböző dolgokat javasolni, felírni, nehogy elmenjen. De ha csak néha, és nem kibírhatatlan, akkor ez normális.
2010. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..


Ha a baba mozgásakor van, az meg egyáltalán nem gond.

2010. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ nem mindig fáj csak néha és elmulik de ki lehet birni nem görcsöl ha pihenek akkor még gyorsabban elmulik vagy ha nagyon mozog akkor nem,
2010. jan. 13. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor mégy az orvosodhoz? Lehet , hogy nyílik a méhszájad. Én ugyanígy voltam múlt héten, kedden este nagyon húzott a hasam alja, de másnap reggelre elmúlt. Csütörtökön mentem az orvosomhoz, hogy nézze meg a méhszájamat és közölte, hogy egy ujjnyira ki van tágulva. be is utalt azonnal kórházba visszatartásra és egy hetet bent is kellett maradnom.inkább nézesd meg magad mert még korai lenne, ha megszületne. 37km-eüs
2010. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia hétfőn megyek dokihoz teljesen elmult csak néha ritkán feszül egy kicsit 2 hete tök zárt voltam,köszönöm a választ.
2010. jan. 16. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!