Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp natal készítményt terhess...

Hipp natal készítményt terhessége alatt van aki azt használja, gyógyszertári ára mennyi? A 100%os multivitamin is hasonló nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 13. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hasonbló persze, de nem olyan. a Hipp natal mégiscsak a kismama vitmainigényéhez van igazítva. Én ittam, szerettem az ízét. Én akkor vettem mindig, amikor akciós volt. Dm-ben, Rossmannaban is van és szokott lenni akciósan. Egyébként a nagyobb kiszerelés 4000 Ft körül van ezekben. A gyógyszertárban a legdrágább.
2014. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megmondom őszintén hogy inkább fordulnák a természeteseb dolgokhoz mint a gyógyszeralapú készítményekben,lehet vicces de én nekem mikor szedtem csak vitamin bevitel céljából 61kgra híztam 55ről!!!!Alig ettem mivel alapból nemvagyok nagyétvágyú

és ugye többnyire ezekben van némi tömegnövelőis..azért érdekelnek ezek,ma láttam a dm be 5100ft kicsit égnek állt a hajam,sajna neméppen pénzesek vagyunk..egyenlőre palástfűteázok napi1csésze,és pezsgőtabis magnesium ill multivitamint iszok,emellett változatosan eszem soksok zöldség gyümölcs..

2014. aug. 13. 14:13
 3/7 anonim ***** válasza:

A Hipp natal elvileg teljesen természetes. Persze valamennyi tartósítőszer van benne, de az van a pezsgőtablettában is. A gyógyszerész barátnőm egyébklnt azt mondta, hogy ők a pezsgőtablettát nem ajánlják kismamáknak, és az orvosm is azt mondta, hogy csak arra jó, hogy emelje a vérnyomást, de egy pezsgőtabletta a szükségletek kielégítéséhez éppen semmit sem ér. Főleg ha az a pezsgőtabi nem gyógyszertári, hanem az olcsóbb fajta.

Elhiszem, hogy az 5000 Ft sok, én is akkor vettem amikor akciós volt. 2 szer vettem, amikor 2000 Dt volt akciósan.

Ha semmiképp nem akarsz vitamint szedni, akkor legalább folsavat azért szedj, mert azt természetes úton sehogy sem tudod kellő mennyiségben bevinni, amúgy meg sok zöldség, gyümölcs.

2014. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hete kezdtem el használni a Hipp Natal-t. Nekem eddig nagyon bevált. Jó íze van és nincs tőle székrekedésem. Előtte Elevitet kellett szednem (vagyis azt ajánlották) nem is minden naposan szedtem mégis nagyon megszenvedtem miatta (székrekedés) akkor megfogadtam, hogy soha többet egy szemet se! Valóban drága, én 3400 körül vettem, de megéri.
2014. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs a plussz kérdésért:hány adagos Hipp natalt vettetek 5000 ft-ért?Én a múlt héten Auchan-ban vettem 30 adagosat 2600ft-ért.
2014. aug. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 30 adagos kerülhet 5000-be is, akciósan meg simán lehet 2600. Én egyszer a 20 darabosat vettem meg akciósan 1800-ért.
2014. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rossmannban kb 4.000,- az egy havi adag. Az a helyzet, hogy mocsadék íze van!! Ha nem hányod ki és benn marad, akkor viszont jó, legalábbis nekem ettől hosszú távon nincs hányingerem. Ellenben az elevittől és a gravidától kegyetlen rosszul vagyok egész nap.
2014. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!