Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 mm-es petezsák tegnap,...

11 mm-es petezsák tegnap, szikhólyaggal, mikor lesz szívhang?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 6 hetes, tegnap voltam dokinál, 11 mm-es petezsákot láttunk, kis szikhólyaggal. Szerintetek mikor lesz szívhang? 1-én kell visszamennem, addig szabin van a dokim, de az még nagyon messze van.. Ha pénteken elmegyek egy másikhoz, akkor van magánrendelés, látjuk már a pici szívét szerintetek?

2014. aug. 13. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan messze az az elseje. Ha teganp voltál és most pénteken mennél, az nem oölyan sok idő, hogy ategnapihoz képest nagy változást észleljen a doki. Én is a 6. héten voltam és engem is csak a 7. hét után rendeltek vissza, a 8. héten mentem vissza.
2014. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Roberta77 ***** válasza:

Szia :-)

Ez a szív hang dolog sok mindentől függ.

Elvileg 6 hét 1 napnál indul be, de csak akkor, ha tökéletes ciklusod van és pont közép időben volt a fogantatás.

Ezen kívül függ az ultrahang géptől is, hiszen egy jobb minőségű hamarabb mutat bármit is.

És persze egy egészséges terhesség kell hozzá

(Nekem 2 vetélésem volt, tudom milyen érzés szív hangra várni)

Az is lehet,hogy miután haza értél az ultrahangról volt szív hang

s az is lehet csak jövő hét s az is lehet,hogy péntek lesz!!

Megértem,hogy nem bírsz várni elsejéig :-)))

A szikholyag jó jel, nekem utána rögtön volt szív hang is.

Minden jót kívánok

31hkm

2014. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs messze az 1-e, gyorsan elmegy az idő. Érdemesebb inkább kivárni. Sajnos az első időszak ilyen, vagy-vagy. Na meg az sem garancia, ha az elején van szívhang, attól még ugyanúgy leállhat a fejlődésben 1-2 héttel később.

Szóval türelem, 3 hét múlva már biztosan látni lehet, ha minden rendben.

2014. aug. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!