Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem egéssz 25 hetes terhesen...

Nem egéssz 25 hetes terhesen 2 òra repülö után rögtön 3 òrás autòút hazáig, nem sok, ugye? 10 nap múlva pedig ugyan ez visszafelé. Nem lehet semmi bajom?

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha orvosi engedélyed van, hogy repülhetsz, akkor ne félj.

Repülőutaktól azért szoktak óvni, mert burokrepedés történhet.

2014. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Te jò èg most megijesztettèl,erröl mèg nem hallottam...A dokim azt mondta mehetek,de kivancsi lennék tapasztalatokra
2014. aug. 16. 10:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki azt mondta, mehetsz, akkor menj nyugodtan, nem lesz semmi bajod. :))
2014. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat ès a linket,ez megnyugtatott.
2014. aug. 16. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Második gyerekemmel a 32. hétig repültem havonta 2-3x. szintén 2 órás repülőút. (és hányós voltam félidőig!)


Az tény, hogy a legtöbb légitársaság már nem enged fel a 32. hét után, és papíjaidnak nálad kell lenni! Nekem többször kérték! -mivel nagy volt a hasam és az utolsó útnál nem akartak felengedni először a gépre.

A dokim minden vizsgálatkor (megkértem rá) írt egy angol nyelvű - az állapotomról szóló információt pl. Hanyadik hétben járok és az adatokat - és azt vittem magammal.


A repülőn (nem tudom milyen járattal mész) de legtöbbször jobb a levegő az első sorokban! Hátulra semmiképp se ülj!!! azért azt ellenőrizd hogy van e "zacsi" az ülészsebben, nehogy az utastársaidnak kelljen hajkurászni, nem szakadt zacsi után :D

A lábadat pedig mozgasd meg néha az út alatt.

2014. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az érdekes, mert én 35 hetesen még repültem. Hamburg-München -Budapest vissza Budapest-Belgium-Hamburg.

Nekem a kutya nem szólt pedig nagy hassal mentem.

2014. aug. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

6.os vagyok... minden légitársaságnak van Terhes nőkre vonatkozó szabályozása - azaz, hogy ŐK hanyadik hétig vállalják a terhes nő utaztatását - utána megtagadható a repülés!! ez benne van a légitársaságok információs oldalán.

Az enyém a 32. hétig vállalta 3 évvel ezelőtt.


Az Easy Jet -nél a 35. hétig lehet ha 1 babát vársz,

ha többet akkor a 32. hétig!


Ha jól rémlik a BA-nél is ezek a számok.


A Wizz-nél a 34. hét!

2014. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam ennyi pozitiv tapasztalat utàn.Akkor bevallalom!Simàn beleférek még az akkori 25-26 hetemmel.Köszi mindenkinek.Esetleg ha valakinek van negatív tapasztalata az is èrdekelne.
2014. aug. 16. 12:35
 10/10 anonim ***** válasza:

én is 35. hetesen még repültem, 30. hetesen meg levzettem 3000km-t...(na az nehéz ügy volt)

nem lesz semmi bajod :)

2014. aug. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!