Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetesen hátfájás és alhasi...

Kcsim kérdése:

12 hetesen hátfájás és alhasi fájdalom, mennyire normális?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mikor mit kellene éreznem, első baba....
2014. aug. 16. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is első baba, és a derekam szintén fáj. Az alhasam mondjuk nem.

Sokat azért nem segítettem.:-)

12+6 hetes:-)

2014. aug. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is ritkán fáj, de mondjuk ma későn reggeliztem és sokat mozogtam reggel, meg kissé felidegesítettek, nem tudom mi lehet az oka.
2014. aug. 16. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Már betöltöttem a 13. hetet, de a derekam már korábban fájt. Pillanatnyi hasi fájdalmam olykor nekem is van, feltételezem, csak nő.
2014. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29 hetes terhes vagyok, néha még nekem is vannak alhasi fájdalmaim (a terhesség elején is voltak). Nem keményedés, hanem rendesen alul fáj, kicsit mensi szerű.. Az első terhességemnél is előfordult, nem volt semmi gond a terhességgel.
2014. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, csak kissé megilyedtem,de mostmár így megnyugodtam!! Köszönöm!!
2014. aug. 16. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem pont a 12.het kornyeken voltak kisebb gorcseim es arra viszont tisztan emlekszem,hogy a hatam majdnem ket hetig majd le szakadt annyira fajt.. se ulni,se fekudni,se allni.nem tudtam.. utana hirtelen elmult. Nekrm az orvosom annyival nyugtatott,ami egyebkent nem normalis az terhesen altalaban az :) (de vizsgalat sose art)

21+2 hkm

2014. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont a 10-12. hét körül volt elég erős hátfájásom, nem derék hanem az egész hátam fájt, meg is ijedtem hogy korai, de aztán elmúlt és még nem jött elő újra.

26hkm

2014. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért én is bízom benne,hogy elmúlik, bár jobban aggaszt az alhasi fájdalom,de a papíron amit a nőgyógyász adott, nem írt semmi bajt, sőt elég jó eredmények is vannak rajta. Már az ülőmagasság 6 mm-es, az orrcsontja látható, de remélem elmúlik idővel ez az alhasi fájdalom,bár nem olyan erős mint mensinél attól gyengébb. Lehet felfázástól is fáj??
2014. aug. 21. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!