Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ecet árthat terhesség alatt?

Ecet árthat terhesség alatt?

Figyelt kérdés
20 %-os ecettel fertőtlenítem a kisállatunk helyét, mivel gombás fertőzést kapott el. belélegezve, árt az ecet a babának? Egyszerűen nem tudok mivel védekezni ellene. A fürdőt is azzal fertőtlenítem.
2014. aug. 16. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ennyire nem kell parázni... Nem lesz semmi bajotok az ecettől...
2014. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt nagyon kívántam az ecetes dolgokat. :D

Nem lesz baja!!!

2014. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, attól tartottam, hogy a gőze belélegezve káros. sajnos a kisállat miatt minden nap használnom kell, mivel ezt javasolják fertőtlenítésre. Mivel fürdőben ápolom le, utána ott is ki kell fertőtlenítenem az ecettel és nem szellőző helyiség sajnos. Minden napos használata miatt aggódok.
2014. aug. 16. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:

nem károsabb,mint a fertőzött kisállatod.Én inkább ez miatt aggódnék jobban,nem az ecet miatt.

Én sósavaztam 1.terhességem alatt,semmi baja a lányomnak.

2014. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A kisállat kezelve van, szabad kézzel nem fogom meg, de nem tudok többet tenni, minthogy a higiéniás feltételeket betartom. Muszáj ellátnom.
2014. aug. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!