Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek kismamaként székrek...

Ancsi1991 kérdése:

Mit tegyek kismamaként székrekedésem van?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok komoly székrekedéssel már a létezö összes házipraktikát kiprobáltam de semmi. A patikába a Laevolac szirupot ajánlották amitöl hányok. Van valami ötletetek? :(

2014. aug. 22. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen vitamint szedsz? Mert nekem pl csak a hipp nataltól nem volt székrekedésem.
2014. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Semmit mert rosszul voltam az elevittöl is meg a gravidátol is. Az orvosom eltiltott tölük.
2014. aug. 22. 10:17
 3/12 anonim ***** válasza:

Sok sok folyadék és rostos üdítő, gyümölcs!

Egy kanál olaj, vagy lekvár, meleg kakaó sem segít?

Mióta tart?

2014. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Magnézium túladagolást javaslok. Mondjuk 600 mg.
2014. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért remélem a folsavtól nem tiltott el a doki.
2014. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sokat iszom lekvárt gyümölcsöt langyos vizet rostos italt probáltam már. Kb 1 hete tart... Semmit nem szedek az orvosom aztmomdta minden szintetikus éscsak üzlet...
2014. aug. 22. 11:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Ő pedig felebaráti szeretetből osztogatja a tanácsait. Bizonyára erre is akad neki egy.
2014. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megemlitettem neki annyit mondott hogy természetes..

Elég fura doki.

2014. aug. 22. 12:32
 9/12 Ditta323 ***** válasza:
Próbáld meg, hogy eszel szilvát és iszol rá tejet, vagy a kávés tej, amit írtak magnézium túl adagolás (nem szedtem csak kb hónapig, mert akármit ettem végig folyt rajtam, de én csak napi 1-et vettem be a magne B6-ból), szőlő vagy valami rostos gyümi, vagy rostos üdítő... Én ezeket tudnám neked ajánlani.
2014. aug. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennyi folyadékot iszol? 24.hetes vagyok de idáig nem küzködtem komolyabb székrekedéssel. Gravidát,magne b6-ot szedek. Napi 3 liter vizet iszom,minden nap eszem zöldséget ,gyümölcsöt ,valószínű ezért nincs székrekedésem. 2-3 alkalommal volt ,hogy 2-3 napig nem volt székletem de rájöttem azért mert azokban a napokba keveset ittam. Egyél reggel éhgyomorra 1-2kanál lekvárt és igyál rá pár korty tejet hátha az segít.Vagy beszélj a nőgyógyászoddal ,ő is írhat fel valamit ami hatásos a problémádra és nem árt a babának.
2014. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!