Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért lett a terhességi...

Miért lett a terhességi (Gabriel) teszt hamis pozitív?

Figyelt kérdés

Teljesen elkeseredtem,mert azt hittem babás lettem.

A csík nagyon haloványan látszódott,de ott volt,ma voltam nőgyógyásznál,ott is csináltak tesztet,és UH-t és nem találtak semmit sem...magyarán nem vagyok babás.


2014. aug. 22. 14:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék már babát...
2014. aug. 22. 14:15
 2/14 anonim ***** válasza:

Kép van?

Mennyi ideje késett mikor a tesztet csináltad?

2014. aug. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kép sajnos nincs,de háziorvos is látta és ő egyértelműen látta,hogy ott van,eléggé kigúvadt szemekkel kellett nézni,de észrevehető volt!

Még nem késett,csak már 2 hete fájnak a melleim elég erősen,a 14. naptól előfordultak alhasi fájdalmak.

Vasárnap kellene,hogy megjöjjön,már napok óta szinte leszakad a derekam,görcsölök,a folyásom véres itt-ott.

A tesztet tegnap este csináltam.Először nem látszódott,mert ugye az egész rész halvány rózsaszín lesz,így nem lehetett látni azonnal.

Ma reggel vettem valami P betűs terhességi tesztet az negatív lett.

A dokinál a vizelet szintén negatív lett.

Jelenleg felfázással küzdök...UH-n találtak nálam egy 6 mm-es hasűri folyadékot..

2014. aug. 22. 14:23
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen korai terhességet még a doki sem vesz észre, de a teszt már kimutathatja..Szóval várd meg a nemvártat, aztán csinálj tesztet és rá 1-2 hétre menj csak orvoshoz.
2014. aug. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De akkor hogy hogy nem mutatta ki a kórházi terhességi teszt?!

Amiből csinálták az délelőtti vizelet volt,amit én csináltam az meg egy esti vizelet.

Most attól tartok,hogyha megjön, akkor biztos,hogy nem vagyok babás.. :(

2014. aug. 22. 14:33
 6/14 A kérdező kommentje:

Ki kellett váltanom a Rovatinexet meg Cataflamot,ezeket kell szedjem,ma már bevettem belőlük.

Ezek előtt is már szednem kellett antibiotikumot,a felfázás miatt...most eléggé aggódok...

Nem tudom van e esély arra,hogy baba legyen,vagy csak a menszi előtti tünetek erősödtek fel ennyire...

Olyan érzésem van,hogy bármelyik pillanatban megjön..fáj a derekam,majd leszakad,és a hasam is :( Puffadok..

2014. aug. 22. 14:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajna ezek erősen gyanús, hogy menzesz tünetek. Viszont, ha babás vagy, akkor is érezhetsz ilyet elvileg mensi előtt...szóval nem tudhatjuk. Várd meg a vasárnapot, és tesztelj akkor vagy másnap.
2014. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

,,folyasom veres", pl. ettöl lehet halvany pozitiv a teszt, nalam is ez volt, raadasul nem is volt halvany. De biztos, hogy nem arrol volt szo, hogy nem tapadt meg, mert egy erzkenyebb tesztet is csinaltam meg aznap, es teljesen negativ volt, illetve orvosnal is voltam, es nem volt cisztam, ami meg okozhatta volna. Mashol is olvastam mar, hogy ha ver kerülhet akar minimalis mennyisegben a tesztre, akkor lehet halvany pozitiv. Vagy ez, vagy a teszt volt hibas, esetleg megis terhes vagy, bar a tüneteid inkabb utalnak menstruaciora.


Lehet, hogy a korhazi teszt, ha nem vervetel volt(ez tud nagyon pontosat mutatni), hanem sima pisilös teszt, meg nem mutatta volna ki, mert nem volt olyan erzekeny, vagy szimplan tul sokat ittal elötte/nem volt megfelelö a hcg koncentracioja. Vard meg a vasarnapot, tesztelj ugyanolyan fajtaval, es akkor kiderül. Ha van baba, akkor addigra erösödnie kellene, ha ugyanazzal a fajta teszttel csinalod.


Kepet teszel fel? Szines, vagy szürke a csik? Mennyi idö alatt jött ki? Vekonyabb vagy ugyanolyan vastag, mint a kontrollcsik?

2014. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló vagyok.

Én ezért írom mindig mindenkinek, hogy várja meg a kimaradt mensit, vagy a nemvárt napját. Mert így elkerülhető a csalódás. Lehet elkezdődött valami de nem fejeződött be,

Sajnálom.

Mióta próbálkoztok?

2014. aug. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy hogy rossz volt a teszt .
2014. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!