Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Történt már valakivel, hogy...

Történt már valakivel, hogy elment a 12-13. heti genetikai ultrahangra 13 hetesen és közölték vele hogy nem tudják megcsinálni a kombinált tetsztet mert a baba már nagyobb mint ami a tesztnél megengedett?

Figyelt kérdés
7,9 cm a max és a babám már 8,3cm és kb 14 hetesnek felel meg. Ilyenkor mi van? Az mérések alapján nincs okom aggódni de valahogy mégsem vagyok nyugodt.
2014. aug. 25. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

12-13 heti genetikai nincs. 12.-heti és nagyon szigorúan tartják. nekem 12+1 hetesen volt az esküvőm, de előtte való nap mennem kellett vérvételre meg uh-ra mert azt mondták 12+3 naposan már nem jó.

sajnálom, hogy neked nem mondta az orvosod :( mondjuk lehet nem ártana leváltani, ha ennyire nem izgatja, hogy tudd a dolgokat

2014. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kedves elsõ, a kombinált tesztet 12 és 14. hét között végzik, én pl. 13+5 voltam, és simán megcsinálták, az eredmény is jó lett.

Ott van a honlapjukon is (Istenhegyi ndiagnosztika).

2014. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az ultrahang mehet a 13 .heten..viszont a vervetel nem lehet 12 het utan..hat nemtudom az orvos most miert nem mondta de ne izgulj ez most igy alakult de ha most nem latnak semmi elterest akkor semmi baj nem lesz..:)
2014. aug. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy amikor töltöttem a 12 hetet nem tudtam menni vérvételre (a kislányomnak előre lefixált műtéti időpontja volt másik városban), így 11 hetesen mentem. Azt mondták, inkább korábban, mint későn.
2014. aug. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
14+1-ig végzik a tesztet, de vérből később is ki lehet mutatni.
2014. nov. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!