Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Görcsölés és haskeményedés...

Görcsölés és haskeményedés szinte napi rendszerességgel 31 hetesen?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan, hanem inkább periodikusan begörcsöl a hasam 2-3 órára majdnem minden nap. Ilyenkor keményedik is. MagneB6-ot szedek, napi 3x2-t. Másnak is volt/van ilyen?
2010. jan. 16. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta, hogy ha óránként 5-nél többször keményedik a pocim, szóljak. Szerencsére megúsztuk, Mg Citricit szedtem 3x2 tablettát. Azt mondják, ebben több a Mg, kérdezz rá a dokidra, hogy ne válts-e. Nem tudom mennyit pihensz, de ha tudsz feküdj sokat.

36+3 hetes

2010. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 24 hetes vagyok,kőkemény a hasam egész nap,pedig szedem a magnesii citrici-t...feküdnöm kellene még munka helyett is!!!Sajnos nem tehetem meg,feketén dolgozom,táppénz nincs!Munka után egyből fekvés otthon...:(
2010. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A MAgneB6-tól sokkal jobb a MAgnesii Citrici, ami sokkal nagyobb a magnézium koncentrácum, én is azt szedem még napi 3x1, 4x1 mennyiségben. Bár lassan csökkentenem kell, mert betöltöttem a 36. hetet.

természetesen mi is keményedés miatt szedjük, emellett nem árt többet pihenni is.

Minden jót!

(36. hetes mami)

2010. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
33 hetes vagyok és már a 25. héttől keményedik a hasam, nem kaptam rá gyógyszert az orvos azt mondta pihenjek többet. A görcsök ritkán vannak és csak az utóbbi 2 hétben jelentkeztek. Nagyon enyhe mensziszerű görcsök és nagyon ritkán, talán ha 3x-4x görcsöltem 10 percre.
2010. jan. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!