Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, tudnátok segíteni...

Kismamák, tudnátok segíteni nekem, fejfájás témában?

Figyelt kérdés

Olyan kismamáktól kérek segítséget,akiknek menstruáció előtti napokban fejfájás is jelezte a menstruációt.Akkor amikor sikeres volt a hónapotok,akkor is fájt a fejetek?

Annyira érdekelne ez a dolog.Köszönöm előre is.


2014. aug. 29. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne keresd ennyire a tüneteket, nem szabad!!!
2014. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Semmi ilyenről nem volt szó!Kérdeztem valamit,arra szeretnék választ kapni!Hol volt szó arról hogy ilyen tüneteim vannak?

Kérem csak olyanok válaszoljanak akik tudnak erre a kérdésre válaszolni.Köszönöm!

2014. aug. 29. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szokott előtte fájni, volt hogy nem fájt, akkor is megjött, amikor terhes lettem akkor is fájt. Semmi köze a terhességhez.
2014. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem minden alkalommal van migrénem mielőtt megjön, de legalább 70%-ban igen. Amikor terhes lettem, egyik alkalommal sem volt migrénem, és a terhesség alatt sem volt. (2 terhességem volt)
2014. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ez a lényeg,erre voltam nagyon kiváncsi :) És várom a kismamák tapasztalatait!
2014. aug. 29. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem se menzesz előtt sem után nem nagyon fájt a fejem. Mikor terhes lettem hát nem emlékszem, hogy kísérte e fejfájás,azt hiszem nem! Fájni fájt 1-2 szer,de nem nagyon vagyok fejfájós:)A fejfájásnak sztem semmi de semmi köze nincs a terhességhez..

2014. aug. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem.Meglehet hogy nem sikerült érhetően feltenni a kérdést.Nekem minden menstruáció előtt tompán fáj a fejem.Arra voltam,vagyok kiváncsi,hogy aki mondjuk szintén hasonló cipőben van,volt mint én,a teherbeesés hónapjába is ugyanugy fájt? Ez az egyszerű kérdés.Köszönöm az eddigi válaszokat.
2014. aug. 29. 19:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem akkor fájt csak igazán, soha nem tapasztalt szörnyű fejfájásom volt, amikor teherbe estem, már orvosnál is voltam vele, nem tudtam, hogy mi lehet a baj, utána derült ki, hogy babát várok. Komolyan még soha életemben nem fájt annyira a fejem, és azóta sem.
2014. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :)
2014. nov. 18. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!