Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki csak akkor teszi le...

Ha valaki csak akkor teszi le a cigit amikor már kiderült hogy terhes, akkor is ártott a babának és a méhlepénynek vagy ettől még lehet minden egészséges?

Figyelt kérdés
2014. aug. 31. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, minden tökéletesen rendben lesz. Ügyes vagy!
2014. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

12. hétig nincs méhlepény ;)

nyilván nem a legjobb, de nem sokat árt, most gondolj bele, amikor 4hetes terhes vagy, akkor valójában 2 hete volt az aktus, utána 10 nap a beágyazódás, tehát pár napos csak a baba

2014. aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gömbicica ***** válasza:
32%

hogy ártott-e azt nem tudom, de ha az ember gyerekvállalásra adja a fejét, az a minimum, hogy előtte pár hónappal, már próbál tartózkodni a dohányzástól!!!


A bekövetkezett terhesség előtt elszivott cigarettáknak attól benned van már a nyoma!!


De gratula, ha leteszed!!! Egészséges babát kivánok Neked.

2014. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%

Jaj de imádom az ilyen okoskodó "nemdohányosokat"! Kiborít, hogy "az a minimum, hogy gyerekcsinálás előtt leteszed a cigit".

Én is dohányos vagyok, de pozi tesztnél letettem a cigit, az első és most a második terhességemnél is.

Nem lesz semmi baja a babának, ha így teszünk.

2014. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a pozitív tesztnél tettem le a cigit. Szülésig és még utána sokáig nem szívtam. De a doki mikor meglátta a méhlepényt nem hitte el hogy 9 hónap alatt nem gyújtottam rá. De az nagyon jó ha legkésőbb akkor leteszed!
2014. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mint ahogy sosem dohányzóknak is volt már elöregedett méhlepényük.

Most legyen öngyilkos, mert nem tette le hamarabb? jajjjjjjjjjjj!

2014. aug. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!