Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy tudnam ravenni hogy...

Hogy tudnam ravenni hogy csinaljunk gyereket? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
A parommal 3 eve vagyunk egyutt es 2 eve osszekoltoztunk,semmi bajunk nincs,dolgozunk,de nem akar meg mindig gyereket,pedig en nagyon szeretnek,de annyira szeretem hogy nem akarok massal az szoba se johet.En 19 o 24

2014. szept. 1. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatalok vagytok mindketten. A fiúknak különben is később nő be a fejük. :) Ne siessetek a gyerekkel, fiatalok vagytok még, tanuljatok, lássatok világot, élvezzétek az életet, még 5 év múlva is bőven ráértek. Egy gyerek nagy felelősség, és sok lemondással jár. Nyilván a párod még nem áll készen erre.
2014. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz. Azt teheted. Amíg nem ketten akarjátok, addig ne ess teherbe. Addig dolgozzatok a kapcsolatotokon, és nőjetek fel mindketten.
2014. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Amíg ilyen értelmi szinten vagy ne szaporodj.Mondjuk tutti kamu kérdés.
2014. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1 koszonom persze tudom hogy varnom kene,raerunk meg,de en nagyon szeretnek.

Mar voltam terhes,de sajnos elment a 12hetben

2koszonom neked is hiaba nem hiszed nem kamu a kerdes,

2014. szept. 1. 21:05
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Hat a ferfiak 30 előtt nem nagyon akarnak gyereket..de szerintem meg te se akarj 19 evesen babat nagyon raersz meg:))
2014. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak már csak ilyenek. Jóval később érnek. Talán 30 éves kora körül készen áll majd rá, mindenesetre ne erőltesd...
2014. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

Ne erőltesd, azzal nem mész semmire... Szállj le a témáról, hagyd őt is békén vele és majd minden alakul a maga idejében...

Nagyon fiatalok vagytok. Nekem is volt 24-26 éves pasim amikor én 20 voltam, egyiknek sem lett volna akkor való gyerek... Nem is akartam egyiktől sem, gyerektől gyereket...

24 évesen megtaláltam a nagy szerelmet, 30 éves volt akkor, tökéletes férj és apa jelölt. Egészen más volt ő 30 évesen mint előtte a 26 évesek... Kibulizta magát, fix munkahely, komoly tervek stb...

Ne akarj még gyereket, fogalmad sincs hogy mivel jár egy gyerek. MÉg ti is gyerekek vagytok.

26 éves 2 kisgyerekes anyuka

2014. szept. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért létezik olyan 26 körüli pasi aki érett az Apa szerepre.

Nem kell ahhoz 30nak vagy 3xnek lennie.

Persze ráerőltetni sosem szabad. De senki sem születik apa,vagy anya szerepbe ,ez akkor alakul ki szerintem,amikor ott van az a baba.

Lehet egy olyan szülő is rossz szülő sajnos,aki már évek óta tervezte a babát.

Viszont a kérdésre válaszolva,semmit sem tehetsz. Ezt el kell fogadnod,és vagy várhatsz,vagy odébb állsz.

2014. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszt,es nem eroltezem ra csak neha neha szoba kerult,en tudom milyen egy gyerek,a hugomat szinte en neveltem fol es most is egy kislanyra vigyazok nap mint nap,es jobban ismerem mint a sajat anyja.

Szerintem van olyan ferfi aki meg csak 2x et tolti de jo apa,legalabb is en sok olyat ismerek.

Nem gondolkoztam ezen soha senki mas mellett,csak nemreg jott az otlet hogy babat tervezek,es csak a parommal szeretnek.

2014. szept. 1. 22:05
 10/13 A kérdező kommentje:

A paro nem bulis,nem jar szorakozzni,csak csalad.

Van munkahelye ami fox sot most vagot bele egy nagyobba,van lakas.

2014. szept. 1. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!