Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj ha ennyire lent erzem? 19hkm

Baj ha ennyire lent erzem? 19hkm

Figyelt kérdés

Sziasztok! Amiota mozog a babam eddig ossze vissza ereztem, a koldoknel is, oldalt is, lent is.

Viszont egy hete kb. csak a szemeremcsontnal kozepen vagy attol jobbra balra erzem csak utogetni vagy rugdosni.

A 18 hetes ultrahangon fejfekvesu volt.

Nem baj hogy folyton lent mozog..neha felek hogy nehogy nyiljon a mehszajam is!:(

Egy het mulva lesz terhesgondozasom!

Koszonom!!

19hkm



2014. szept. 4. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj ,nalam is ugyanígy volt, én is teljesen lent éreztem mozogni.

34hkm

2014. szept. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Pár napja furcsa nyomást éreztem ott lent,főleg ha ültem..

Nem tudtam mi ez és eléggé be is paráztam,hogy huhh ne,hogy esetleg a méhszájam kezdjen el nyílni!

Aztán ez még nem is volt elég én is ott lent kezdem el érezni,eddig jobb-bal oldalt ficánkolt,köldökömnél és hirtelen lent éreztem ahogyan csuklik a kis manókám. Ma is ott lent éreztem ahogyan csuklik:)

Tegnap voltam a nőgyógyásznál éS A kicsi fejecskéje olyan szinten lent volt, hogy a doki alig bírta megmérni a kis buksiját:D Már szinte a szeméremcsontomat UH-ozta:D

Befordult a drága azért érzem most ott:)JA és a méhszáj teljesen zárt:) Feleslegesen aggodalmaskodtam:) Te se aggódj:) Csak egyszerűen fejvégű fekvésben van a baby-d:)

Boldog babavárást:)

25+4hkm

2014. szept. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most vagyok 27+3 hetes és még mindig nagyon sokszor lent érzem csak mozogni a babámat. Pedig már 16 hetes kora óta aktívan rugdos. A 20 hetes UH-on megemlítettem a dokinak, hogy folyton lent érzem csak rugdosni. Megnézte és kiderült, hogy nem rugdos, hanem fejel. :) Konkrétan a hólyagomat fejeli. Azóta feküdt már harántba is, szóval még sokszor változik a pozició.

De mostanában is a fejével piszkálhatja a hólyagomat, mert közben pedig a lábacskáját úgy nyomja ki a gyomrom felett, hogy kivehető, hogy az egy láb.

Egyébként majdnem bepisilek tőle, iszonyú kellemetlen érzés. A nagyfiam ilyet nem csinált a pocakban, én is meg voltam rémülve, de a doki azt mondta, nem lehet baj.

Néha azért parázok, mert olyan érzés, mintha a hüvelyemben kalimpálna egy láb, nagyon durva....

2014. szept. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

egeszen multhetig enis nagyon sokszor lent ereztem,konkretan olyan volt,mintha a huvelyemben rugna! Hihetetlen,tudom. Nekem is az volt persze :) en is a mehszajtol feltem..

hetfon voltam dokinal ,eppen koponyafekvesu a kislanyom,mostanaban nem erzem azt a kulonos ,kellemetlen erzest. Sot,mashogyan,mashol,kevesebbet,es enyhebben is mozog a heten!

24hkm

2014. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jajj!!

Koszonom nektek a valaszokat! Aranyosak vagytok!:) Most megnyugodtam, hogy nem csak en vagyok igy ezzel!

Az kimaradt a szovegbol, hogy kozbe ehhez hozzatarsul hogy ott lent legalul szur hasogat is a mehem meg ketoldat..nem faj csak neha olyan kellemetlen..mintha a szemeremcsontnal kozepen kaparna belul valami!:)

De gondolom akkor ez is normalis!!:)

Koszi nektek!!

Mindenkinek tovabbi kellemes babavarast!!

2014. szept. 4. 20:53
 6/6 anonim válasza:
26 hetes vagyok és az én kislányom is nagyon szeret odalent tartózkodni, általában a fejével:) és nekem is volt már hogy úgy éreztem nem a méhemben van hanem kidugta valamijét, hogy körülnézzen:)) már a bugyi alatt kellett uh-ni...
2014. szept. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!