Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudom megnézni, mekkora...

Hol tudom megnézni, mekkora az ideális pocak méret?

Figyelt kérdés
Mert én 7,5 hós terhes vagyok, és akkor a pocim mit egy 4-5hósé. Nagyon kíváncsi lennék, hogy most mekkora pocakkal kellene rendelkeznem.
2008. aug. 8. 09:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondtaák pont fordítva van, pedig egyébként sosem volt hasam, de most..!

Ne is foglalkozz ezzel..az izmok és a hasfal rugalmasságán múlik..nekem mindig azt mondják biztos kettő van, de már a 3d-t is megmutattam, hogy egy..

Nyugodj meg én is láttam olyat,hogy azt hittem szegény kismamát külön kell az ajtón bevinni, aztán külön a hasát, de azt mondta mindent rendben találtak, tehát mindegy mekkora a hasad, legyél egészséges a babáddal!

2008. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy mekkora a pocid? Nekem is azt mondták, hogy nagyobbnak kellene már lennie, igaz én még csak 6 hónapos vagyok.
2008. aug. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha köldökömnél mérem,akkor 101cm.De most vettem fel egyik nyári ruhám ami még 2 hete jó volt,most meg tök szorít:)))
2008. aug. 8. 09:21
 4/18 anonim ***** válasza:
Az én pocim köldöknél 90 cm. Igaz másfél hónappal le vagyok maradva. Nekem is mindig mondják hogy kicsi, de hát a babám elfér benne, és szépen növöget. Legfeljebb Neked is, és Nekem is kevesebb gondunk lesz majd szülés után a bőr visszahúzodásával.
2008. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szia!Én 28 hetes vagyok,és 118 cm a köldököm körül.
2008. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 27 hetesen 103cm. Akkor az enyém nagy?

Nekem ugyan mondták már "hozzáértő emberek", hogy nagy terhem van koromhoz képest. No, én aggodalmas képpel mindezt elmondtam a dokimnak. Erre Ő: Nem akar elkeseríteni, de az én pocakom és babám mérete semmivel sem nagyobb, különb, mint az átlag.

2008. aug. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt hiszem akkor akinek ekkora mind az enyém kicsike.De talán tényleg jobb nem kell hatalmas pocakot cipelnük.1 hete voltam dokinál,és ott volt 1csaj aki annyi idős pocakos mind én,hát neki 2x nagyobb hasa volt mind nekem. Nézet is nagyokat. Tényleg az a lényeg,hogy baba szépen fejlödjön.Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok!!Mindenkinek könnyű terhességet,és egészséges kisbabákat kívánok!Üdv:Zsuzsa
2008. aug. 8. 09:50
 8/18 anonim ***** válasza:
60%

Kis csacsi kismamik :D

Mindegy mekkora a lényeg,hogy egészséges baba legyen bent.Sok mindentől függ pölö az alkatod,a magzatvíz mennyisége,a baba fejlettsége az enyém 130 a köldökömnél de én eredetileg is duci vagyok.jah és a 39.hétben jó babavárást mindenkinek jah és 1 kilót híztam össz vissz.

2008. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ne izguljatok! Abszolut semmit nem jelent a pocakméret! Én a 41. hét első napján mentem szülni, és a köldökömnél mérve 106 cm volt a pocakom. És ennek ellenére 3,5 kilós és 54 cm-es babám lett. A szülés előtt azt hitték, hogy 7 hónapos terhes vagyok :).
2008. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Na akkor tényleg meg nyugodtam.Föleg az utolsó válaszadó nyugtatott meg!!Aranyosak vagytok,köszönöm szépen!!!!!!!!
2008. aug. 8. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!