Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények? Vajon ezért szúr?

Vélemények? Vajon ezért szúr?

Figyelt kérdés

3 napja voltam orvosnál, akkor csak petezsákot és szikhólyagot látott, babát még nem.


Utolsó mensim július 24, ami elvileg 6 hetes kb.


Elkezdett szurkálni a jobb oldalam, és ott van a terhesség is.


Jelentheti azt, hogy már van benne embrió? Vagy nagyon hülyeséget kérdezek illetve gondolok? :(


Annyira félek, hogy üresen marad.


2 hete még nem volt petezsák sem, ezért mondta orvos hogy végül is élő terhesség, mert lett petezsák.


2014. szept. 5. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nő a méhed :) Nyugalom :)
2014. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is éreztem ennyi idősen, hogy hol ágyazódott be :)

Azt nem tudom, hogy jelentheti-e, hogy van benne embrió, de nálam volt benne... :) Türelem, tudom, hogy nehéz a várakozás az elején, de ne aggódj, jó, hogy ezt érzed! :)

2014. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak próbáltam ebbe kapaszkodni, hogy hátha ezért szúr, hogy most már van benne. :(


Hétfőn megyek vissza, remélem lesz baba.


Köszönöm a válaszokat. :)

2014. szept. 5. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 7-8 hetes, nincs baja és nekem is néha fájdogál, szúr. :) Ne aggódj!
2014. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es.Bocsanat,hogy itt kerdezek,de neked most mekkora a babad? :) Marmint hany mm? :)
2014. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondták kb 15 mm, de a készülék miatt nem tudnam pontosan mérni. Hétfôn megyek, akkor nem a rendelési idô közepére, hanem már az elejére, hátha lesz rám ideje. :D
2014. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát azt nem tudom,hogy azért szúr e mert már beköltözött e az embrió:D De...

Ennyi idős terhesen nekem folyamatosan szúrt,általában jobb oldalon de volt hogy a bal oldalon:) főleg menet közbe éreztem:) Nem mindig volt kellemes:) Nyugi ha nincs vérzés,görcs akkor az esetek 80%-ban minden oké:)

Üdv 26 hkm

2014. szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!