Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ezen látszik már,...

Szerintetek ezen látszik már, hogy terhes, , pocak, ,?

Figyelt kérdés

Aki szerint igen az akár tippelhet is hetet :P


[link]


2014. szept. 6. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Látszik. 20. hét körül?
2014. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A férjem szerint látszik,tegnapelőtt este mondta.De én nem akarom elhinni,ezért is kérdezem tőletek.Szerinted is látszik,kedves első?

Második baba lesz egyébként :)

2014. szept. 6. 15:46
 3/14 A kérdező kommentje:

Itt egy közelebbi kép is:


[link]

2014. szept. 6. 15:57
 4/14 anonim ***** válasza:

Ha második baba, ráadásul így elcsodálkoztál rajta, akkor tuti nem vagy még 20 hetes. :) Ez kb 13. hét (látom, van egy kis súlyfelesleg is, bocsi) , nekem legalábbis most, a második babóval mindenki hüledezett, hogy 12-13 hetesen, hogy lehet akkora pocakom, amekkora volt.

Most meg azt hiszik, hogy ma-holnap szülök, pedig még csak 28 hetes vagyok. :)

A lényeg, hogy igen, látszik, hogy terhes pocak. :)

2014. szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Látszik, de mivel túlsúlyos vagy, nem olyan egyértelmű, mint egy csinos nőnél.
2014. szept. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem látszik.
2014. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

mi az, hogy nem olyan egyértelmű, mint egy csinos nőnél??? Egy hasból honnan tudod, hogy a kérdező nem csinos??? Fejezzük már be ezt a "csak a nádszálak lehetnek jónők" hozzáállást, a francba is!!!!


Amúgy kérdező, így teljesen párhuzamosan oldalról egyértelmű, de csinálj egy olyn képet (oldalról), ami szemmagasságból van, mert mindenki úgy lát, max azok nem, akik a derekadig érnek :)

2014. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem látszik terhes pocaknak. Bocsi, hogy megjegyzem, de látszik, hogy van rajtad némi felesleg, szóval ez a pocak betudható lenne annak is. Szóval ha csak így nézem a képet, nem jönnék rá, vagy nem gondolnám feltétlenül, hogy terhes az illető.

De mivel a férjed ismer, tudja hogy néztél ki eddig, így ő nyílván látja, hogy már kb. mennyit nőtt a hasad.

2014. szept. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Nem fogom tagadni, amúgy sem tudnám, van túlsúlyom igen, 81 kg vagyok, de engem egyáltalán nem érdekel! A párom is szeret így.De a teherbe esés előtt laposabb volt a hasam.Észre vettem én is hogy nőtt a pocakom, vagyis inkább a méhem mert szűkek a nadrägjaim már szinte csak a terhes nadrágok jók, meg borotválásnál sem látok már annyira oda :D

Egyébként nem magamat akarom védeni, de attól hogy valaki túlsúlyos még lehet csinos!!Amúgy meg majdnem 13 hetes vagyok,pontosabban 12+4 hetes. :)

Anno a kisfiammal 16 hetesen volt ilyen pocakom.

2014. szept. 6. 18:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem látszik,hogy az nem (hájhas) Mert szépen dudorodik kifele:)Tudom hülyén hangzott:D

És bizony lehetnek csinosak és szépek a súlyfelesleggel rendelkező kismamák is:) És azok is akik nem kismamák..

Kedves kérdező boldog babavárást:)

26 hkm

2014. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!