Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öröm, de belehalok? Hogy...

Öröm, de belehalok? Hogy lehet ezt túlélni?

Figyelt kérdés

Sok éves próbálkozás után a lombikprogramnak köszönhetően kisbabákat várok.

3 embriót ültettek be, meg is tapadt mind a három, de az orvosom magzati redukciót javasol, hogy kettő babát biztonságosan ki tudjak hordani. Valószínűleg az ikerterhesség miatt így is koraszülés lesz a vége, de ha mindhárom baba marad, akkor esélyes, hogy túl korán jönnek a világra és a koraszülöttség, mint tudjuk sok-sok mindent hozhat magával (agyvérzés,vakság stb...)


Azt mondta az orvosom, hogy nem nekem kell választani, hanem ők döntenek majd a magzatok elhelyezkedésétől, méretétől függően.


Ha nem vállalom, esélyes, hogy lesz 3 ici-pici (esetleg beteg) babám.

Ha vállalom, esélyes, hogy a 35-36. hétig ki tudom hordani a 2 megmaradt kicsit, és jó eséllyel kutya bajuk sem lesz.


A józan ész tudom mit mondana és én is azt tanácsolnám másoknak, de így ebben a szituációban lenni....belepusztulok :(


2014. szept. 8. 14:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
61%

Én is azt kívánom, hogy ne bánjátok meg.


(Ezt a beavatkozást egyébként nem lehet elvégezni bizonyos terhességi kor előtt.)

2014. szept. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon helyesen döntöttél,hidd el! Én is megtartottam volna mind a 3 babót! Figyu,a mai orvostechnika már nagyon fejlett,nagyon jó esélyük van! Azért majd néha jelentkezz!
2014. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
61%

Én is nagyon örülök a döntéseteknek! Nyugalmas, sikeres terhességet és egészséges babákat kívánok nektek! :-)

A 7 gyermekes anyuka

2014. szept. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

Nagyon kedvesek vagytok! Köszönöm a biztató szavakat!:)

Azt hiszem kezd megnyugodni a lelkem, és talán majd ez is segít. Anyukám, férjem Anyukája mindenben segítenek majd, majd elosztjuk a babákat :)


Ha lesz aki visszanéz, szívesen írok majd róluk :)

2014. szept. 11. 22:16
 55/66 anonim ***** válasza:
61%

Nagyon örülök a döntésnek :) Írj majd kérlek, én nagyon szívesen olvasom :) Ha gondolod írhatsz privátban is :) Bármiben tudok segíteni, vagy csak beszélgetni szeretnél, írj! :)


3 gyerekes anyuka

2014. szept. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
29%
Hidd el minden rendben lesz!de egy biztos, mindent ugy tettel ahogy a jo isten szerette volna! Orulok a dontesednek es nem fogod megbanni soha! Kitartas es csak pozitivan! :)
2014. szept. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
49%

Utolsó, hogy jön ide a jóisten? Ne haragudj, de ha a jóistent nézzük, ő egy gyereket sem akart adni nekik. Akkor most hogy érted azt, h mindent úgy tettek, ahogy a jóisten akarta? Atyaég, elvakult hívők...


Kérdező, kívánom, h minden rendben menjen, annak ellenére, h te most 4 ember életével/egészségével szórakozol.

2014. szept. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
61%
:):) Nagyon szorítok én is! Minden rendben lesz, nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat! Írjál mindenképp :)
2014. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok a sok bátorítást és jó szót! :)

Eddig minden rendben,most már a lelkem is nyugodt :)

2014. szept. 17. 17:00
 60/66 anonim ***** válasza:
48%
Kedves ''hitetlenkedö '' valaszolo! Az igaz hogy termeszetes uton eddig nem jött össze de az hogy 3baba megfogant az nem a dokin mult hanem a jo istenen :)) es amugy meg nem vagyok elvakult hivö de ez jo döntes volt es kesz
2014. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!