Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányás ellen...

Terhességi hányás ellen valamit, kimamák?

Figyelt kérdés
6-8 hetes lehetek, de 3 hét alatt 5kg-t fogytam, mert majdnem mindent kihányok! Cerucalt nem bírom, daedalon elálmosít nagyon, MagneB6 nem elég jó. Még egy kérdés a férjem első házasságàból enyhe auti kisfia van, ugye a mi picurkànk ettől lehet egészséges? Tapasztalatok is jöhetnek! 6-8hkm
2014. szept. 13. 11:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaah árakat is írjatok ès azt is,hogy melyik boltba/patikába jutok hozzá... Köszi előre is.
2014. szept. 13. 11:54
 2/3 ivilicious ***** válasza:
nekem is így volt, végig próbáltam mindent, egyedül a zero cola babapiskótával vált be :)
2014. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Edd ami jól esik, amit megkívánsz. A narancs sokaknak beválik, de pl. én második lánykámmal az első trimeszterben csak a paradicsomlevest bírtam enni. Segíthet a gyömbér (tea vagy üdítő), a háztartási keksz. Harmadik terhességemnél meg az segített, ha hánytam evés előtt, akkor valamennyi bent maradt. Kortyonként igyál, bármilyen folyadékot, nehogy kiszáradj!

Gyereketek természetesen lehet egészséges, hiszen sok családban előfordul, hogy az egyik gyerek autista, a testvérek pedig nem.

2014. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!