Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen menstruáció (kb...

Rendszertelen menstruáció (kb 40napos, utolsó menstruáció első napja június 13. ) után július 21én pozitív terhességi teszt. Több ultrahang után szeptember 12-én hívtak vissza 12. heti ultrahangra. CRL 50mm, BPD17mm. Mennyi idős vagyok?

Figyelt kérdés
A BPD-t az orvos kevésnek találta, azt mondta keskenyebb a koponya, mint kellene (20mm). Kicsit megijedtem, egy hét múlva kontrollra hívott vissza. Előfordulhat, hogy mégsem vagyok 12 hetes? Nagy baj a 3mm-es eltérés? Amikor 11mm-es volt a CRL, akkor azt mondta a doki, hogy 7 hetes vagyok és visszarendelt két hét múlva. Akkor 26mm-es volt már a CRL, azt mondta,10 hetes vagyok. Az itt nyert 1 hetet elveszthettem a 12. hétre? Már nem tudom, hogy mennyi idős a babám!

2014. szept. 13. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

szia van egy kalkulátor ahova beirod a Bdp méretét és kiadja! most néztem 11 hét 4 napot adott ki

www.kismamablog.hu/egyeb/ kiszamolo.html

szerintem normális mérete van :)

ne aggódj egy 33 hetes kismama

2014. szept. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeknek a millimétereknek ezen a szinten semmi jelentősége. Elég egy hangyányit arrébb rakni a kurzort és rögtön nem annyi. Ha 3 orvos nézni még egyszerre, 3 különböző értéket kapnál. Summa summárum márciusban szülünk. ;-)
2014. szept. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a választ, én is így gondoltam, de néha az orvosok olyan egyszerűen és félelmetesen tudnak közölni egy adatot, hogy az emberben megáll az ütő.
2014. szept. 14. 13:53
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy héttel későbbi eredményeim: CRL 65mm, BPD: 22mm, NT: 2mm. Boldogság van. :-)
2014. szept. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!