Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy megvan még a...

Lehetséges hogy megvan még a baba?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim augusztus 11-èn volt,szeptember 1-jèn kellett volna megjönnie. Nemvàrt napjàn csinàltam egy tesztet halvàny de látható pozitív lett (dèlutàn). Rà pàr napja ùjra teszteltem az jòval erősebb lett ès szintèn délután csinàltam. Egy hèt kèsès utàn pàr csepp barna jött majd màsnap havi szerű folyàs aminek barnàs színe,jòval kevesebb volt. Ès semmi görcsöt nem tapasztaltam. Ennek màr majdnem egy hete. Ma csinàltam reggel egy tesztet ès erösebb lett a màsodik vonal. A tüneteim néha ètelundor,hànyinger,ès nagyon fàradèkony vagyok.( csak pènteken tudok legkoràbban orvoshoz menni)

Előre is köszönöm a vàlaszotokat. :-)


2014. szept. 16. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, miért nem szaladtál rögtön orvoshoz amikor véreztél. Ez nem játék. Lehet hogy meg tudták volna menteni. De persze lehet, hogy még megvan, de ezt itt senki nem fogja megmondani. A helyedben rögtön orvoshoz mennék. Miért nem tudsz péntekig menni?
2014. szept. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg van a baba, barnázás meg előfordul

én nekem rózsaszín folyásom volt 6 hetes terhesen, mégis túlhordtam a babát

2014. szept. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak ultrahangon tudják megmondani, ha netàn elment a baba a hcg mèg hetekig kimutathatò tehàt a teszt pozitívat murat....
2014. szept. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem keresd fel az orvosod. Ő biztosat tud mondani, és ha van baba és mellette barnáztál feltud írni valamit amiből jobban megtapadhat a baba.

majd írd meg mi volt.

2014. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát a barnázás, vérzés sem jo, mert az vetélés jele! sok mindenkitől halottam már ilyen esetben orvoshoz kell fordulni,és van aki kap hüvelykúpot is hogy elne menjen a baba.
2014. szept. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!