Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orvost váltanék, de ha ismeri...

Orvost váltanék, de ha ismeri az új, jöhetek ki rosszul?

Figyelt kérdés
Első babámmal magánrendelésre jártunk Nyíregyházára. Korababa lett és még a dokinak állt feljebb. Tervezzük a másodikat. Másik orvost választanék a közeli sztk-ban(bár még kettő között variálok), aki szintén Nyíregyházán dolgozik. Elmondhatom az igazat, hogy miért váltok? Rettegek, ha nem fogadok új orvost és szülni megyek, a régihez kerülök.
2014. szept. 16. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én váltottam dokit, és az új orvosom csak annyit mondott, hogy örül, hogy hozzá mentem.

Tehát egy normális doki nem azt nézi kihez jártál régen, hanem ellát téged, mert őt választottad.

Szerintem felesleges magyarázkodni. Csak egyszerűen oda kell menni és mondani, hogy hozzá akarsz járni.

2014. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom úgyis megkérdezi a panaszokat, miért mentem... ha megnézi a korábbi papírokat és látja a nevet...
2014. szept. 16. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:
és az orvos miatt lett koraszülött?
2014. szept. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vette észre, hogy elöregedett a méhlepény és stop van köldökzsinórban. Kórosan kevés magzatvíz volt, előtte a vizes arcomon "lovagolt", csalánlevél teát javasolt, én hülye meg ittam. Beutalt egy infúziókúrára a túl kis súly miatt, de egyet sem kaptam. A szülőszobán meg nekem esett, hogy mit keresek itt?? Aztán a varratszedéskor meg a kórházi pszichológust ajánlotta, ha ennyire nehezen viselem a történteket.
2014. szept. 16. 15:33
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja a sürgősségi császár miatt nem kaptam egy infúziót se, a tüdőérlelőnek se volt ideje hatni. Szülés előtti hétvégén vizesedtem, elérhetetlen volt.
2014. szept. 16. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben pedig, ha meg kell indokolnod, hogy miért váltasz orvos, akkor is "egyszerű" a helyzet, mert nyomós érveid vannak.

Szerintem nyugodtan válts dokit, mert a te érdeked, és más nem számít!

Egy jó orvos nem fog kötekedni, hogy miért hozzá mész!

2014. szept. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is Nyíregyházi vagyok és szomorúan olvastam hogy mi történt veled!! (bár ezen lehet meg sem kell lepődni egyes dokiknál) Szerintem nem kell neked megmagyarázni hogy miért váltasz dokit ,legfeljebb ha rákérdez akkor azt mondod hogy okod volt rá és kész!! Megtennéd nekem hogy privátba leírod hogy ki volt ez a kedves orvos és kik közül variálsz??
2014. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!