Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismama vagyok. A...

19 hetes kismama vagyok. A munkahelyemen 8,5 órán keresztül üvölt a rock a fülembe. A főnök se segítőkész. Mit tegyek? Árthat a babának?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Üvöltő rockzene? Hol van ilyen munkahely? :) (bár én nem szeretem a rockot) Amúgy ha te nem érzed jól így magad, akkor tuti, hogy a babának sem jó. Engem rohadtul zavarna.
2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A babának nem árt, de téged zavarhat.
2014. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
7 hónaposan még koncertre jártam. Semmi baja nem lesz...
2014. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem érzed így jól magad menj állományba!
2014. szept. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem árt a zene, hogyan ártana?
2014. szept. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy irodában dolgozom. És mire hazamegyek nem csak a fülem cseng, de emiatt éjjel a csendben alig bírok elaludni. Pár órát simán kibírok, de az, hogy 8,5 órán keresztül dübörög a zene kérdéses, hogy mennyire jó függetlenül attól, hogy tompítva hallja a zenét.
2014. szept. 16. 15:34
 7/8 ivilicious ***** válasza:
49%
Semmi baja nem éesz, az enyém csak Rammsteinre nyugszik meg,így hasban. és kisbaba koromban pedig csak Metallicára aludtam el. :)inkább az a baj,hogy téged zavar
2014. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ivilicious ***** válasza:
füldugó?
2014. szept. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!