Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huvelykrem applikator? Segitse...

Huvelykrem applikator? Segitsen aki tud!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Huvelykremet kell hasznalnom folyas miatt, a doki nem vizsgalt csak mondta h gomba okozza a folyast.

Van a kremhez adagolo, amikor felhelyezem a kremet utana az adagolot kimosom de ugye vekony es marad az oldalan krem amit akarhogy probalok kimosni nem sikerul.

Ez problema ha marad benne es kovetkezo alkalommal ugy kell hasznalnom h az adagolo belsejet nem tudom teljesen kremmentesre es szarazra tisztitani?

Es igy hogy a doki nem vizsgalt meg most csak egy honapja..akkor teljesen zart voltam, nem okozhat serulest, gondot akar a mehszajnal vagy a babaval ez a krem, adagolo?

Aki tud kerem segitsen!

Koszonom



2014. szept. 18. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is használtam, kétszer is a terhességem alatt. Semmi problémát nem okozott. Nyugodtan használd! :)
2014. szept. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi szepen!:)

Akkor hasznalom tovabb!

2014. szept. 18. 09:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nem lehet applikátort használni.
2014. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Na most megijesztettel.

A kremet hogy helyezzem fel?

Koszi

2014. szept. 18. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell megijedni,de terhesség alatt tényleg nem lehet használni,egyrészt mert megsértheted vele magad ami terhesen nem igazán jó,illetve akár valami fertőzést is feljuttathatsz (írod is,hogy ott marad a krém,nem tudod kitisztítani,ez nem túl jó)

Nyomd a krémet simán az ujjadra,és dugd fel,kicsit mozgasd meg és ugyanúgy ott marad mint applikátorral.Persze alaposan moss kezet előtt,e de ezt gondolom mondanom sem kell.Milyen krém? Kúpot nem lehetne?

2014. szept. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia. Jajj..:( mar haromszor hasznaltam aplikatort..es tegnap ereztem is h kicsit feljebb ment mint kellett volna.

Remelem nem okoztam bajt.

Gynoxin huvelykremet adott a doki..azt mondta a feher suru folyas gomba jele. Igaz semmi panaszt nem ereztem de elkezdtem hasznalni nehogy utana legyen baj.

Akkor ezutan nem hasznalom tobbet!

Kicsit felek!!

2014. szept. 18. 13:56
 7/7 anonim válasza:
lett valami probléma hogy használtad az applikátort? én is terhes vagyok és használom, teljesen feltoltam és most aggodok nagyon
2014. dec. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!