Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma egész nap feszíti a baba a...

Ma egész nap feszíti a baba a pocakomat. Ez normális? 37 hetes kismama

Figyelt kérdés
Még azt is érzem, hogy az alhasamra nehezedik a súly, ha felállok.
2014. szept. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsodaaaa még hogy egész nap nekem hetek napok óta ,és már nagyon nem bírom ,ingerült vagyok ,fáradt ,van még 2 gyerkőcöm velük is folyton ideges vagyok mert nem tudok normálisan éjszaka aludni mert jobb oldalt nem jó neki bal oldalt sem ,nekem meg hanyadt nem jó!Tehát gáz azt mondták kicsi a babám az átlagnál, pedig olyanokat rúg mintha egy 4 kg baby lenne a pocakomban a lányom volt ilyen aktív ,pedig ő fiu lesz ,A 4D -sen a doki közölte hogy akkora lesz mint a lányom volt kb 3600 gr
2014. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja nem irtam hogy én 35+3 napos vagyok
2014. szept. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem már régebb óta "feszít". Van olyan nap, hogy nem, de van amikor kifejezetten sokat, és elég kellemetlen tud lenni. Szintén 37 hetes km.
2014. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!