Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. s a vetélés nagyon...

S. O. s a vetélés nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
Sajnos üres volt a petezsák. Az orvos nem akart megkaparni azt mondta ki jön magától. Hát ma meg is indult a vérzés de iszonyat fáj a méhem. Ez normális Szerintetek? Hívtam és azt mondta menjek ma este el hozzá és megnézi ki itt e már. De én igy nem akarok menni majd csak a jvő héten ha nem vérzek Ennyire. És akkor nézze meg ki jött e már.

2014. szept. 18. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány hetesnek kellene lenned?
2014. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtan. Ilyen esetben megvizsgál, ha vérzel, és fontos is a vizsgálat!
2014. szept. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
9 hetes lennék. A fájdalom idegesít nagyon.
2014. szept. 18. 17:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Normális, ha brutál görcsökkel jár egyébként. Nekem "szerencsém volt" és nem fájt, a barátnőmnek nagyon.
2014. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bár nálunk ilyenkor soha nem várják meg már, hogy magától ürüljön. Nem tudom, miért.
2014. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ha görcsölsz elkezdődött a vetélés ilyenkor ki fogod majd vérezni és nem csinálnak semmit!

nekem 7 vetélésem volt abbol 2 művi befejezés volt mert nem volt vérzés csak görcs, egyikkel úgy jártam h.csináltam tesztet pozi voltam uh. megállapították a terhességet aztán elküldtek vérvételre és közölték h. nem vagyok terhes csináltak uh.-t és már nem volt ott semmi nem véreztem nem görcsöltem, de volt olyan is h. elviselhetetlen görcs és csomó vér. Ez változó.

Sajnálom hogy így jártál!

2014. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem azért nem volt kaparás mert csak 11mm es volt a petezsák. A doki szerint ki kell jönni magától. Szerintem ki is jött vagy jön. A jövőhéten megnéz ugy beszéltük meg végül. Kedves utolsó? Neked lett végül babád? Nekem van már egy kisfiam.
2014. szept. 18. 19:02
 8/13 anonim ***** válasza:
igen a 8. terhességem probléma mentes volt és egészséges kisfiam született idén márciusba
2014. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4 vetélésem volt, nekem százmilliószor jobban fájt mint a szülés. Az utolsó méhen kívülis vetélésem volt a legborzalmasabb. Na inkább 3-at szültem volna egymás után. Viszont ez elég egyéni dolog, nem alapozz arra, hogy kinek mennyire fájt. Sajnálom ami veled történt, kitartást!
2014. szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! utolsó előtti neked külön gratulálok a babához. Megszenvedtél érte! De ez a vetélés eléggé fájt. Nem is gondoltam,hogy ez ilyen

Akinek meg már több is volt , hu nem irigylem....

2014. szept. 18. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!