Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas tarkóredő és béta HCG...

Magas tarkóredő és béta HCG szint mellett van még remény egészséges babára?

Figyelt kérdés

NT: 2,7mm

bHCG: 4mom

:(


2014. szept. 18. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk NT 3,4 mm volt, a bHCG is a normál érték 2 szerese (most nem tudom pontosan mennyi, nincs előttem a lelet, de majd holnap megkeresem és megírom). Én CVS vizsgálatra mentem (Istenhegyi Klinika), majd magzati szívultrahangra (Budapesten). Még a jó eredmények sem nyugtattak meg (bár szívuh-on volt apróbb gond, de nem volt vészes, az nem okozhatta a fenti eltéréseket), a terhességet végig idegeskedtem, csak akkor tudtam megnyugodni, amikor egészségesen megszületett a kisfiam. Most 3 éves, rendkívül okos, nagyon eleven, igazi duracell nyuszi típus, kis energiabomba:) Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj privit, tudom, hogy ez milyen nehéz időszak, amíg ki nem derül, hogy tényleg minden rendben van-e a babával.
2014. szept. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Írtam, köszönöm! :)
2014. szept. 18. 22:44
 3/11 anonim válasza:
Szia! Nekem is magas lett a beta HCG 4,14 Mom.Magzatvízvétel lett a vége.Te hány éves vagy?
2014. szept. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De ugye egészséges a baba?

28 vagyok.

2014. szept. 20. 09:13
 5/11 A kérdező kommentje:

Közben egy harmadik helyen (Szabó docens) megnézett és a nyaki redő max. 1,8mm annàl sehogy nem tudott többet mérni.

Nekem is felajánlották az amnio-t a hcg miatt ha szeretném. Van 5 hetem hogy átgondoljam...

2014. szept. 20. 09:33
 6/11 anonim válasza:
Nem voltunk még az eredményért.Majdnem 4 hétig kellett várni, mire kész lett, szörnyű volt a várakozás,sok álmatlan éjszekám volt.Nagyon remélem,hogy nem lesz semmi baj.Te szedtél vmi hormon tbl t?
2014. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hol voltatok genetikán?
2014. szept. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, utrogestan-t kapok a legeleje óta. 3x1-t. A SOTE-n van az orvosom (ig.helyettes) ott szedett össze egy kis csapatot hogy segítsenek igazságot tenni.
2014. szept. 20. 09:45
 9/11 anonim válasza:
Te tudod,hogy megcsináltatod-e a magzatvízvételt!Ha engem kérdezel nem volt olyan borzalmas.Csak a várakozás utánna.Ha megcsináltatod tudnám ajánlani,hogy ha tudod magánúton végeztesd el mert sokkal hamarabb lesz eredmény.De szerintem nem lesz ott probléma:-)
2014. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megkaptuk az amniocentézis eredményét és egészséges Kisfiút várunk! :) ♡
2014. nov. 15. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!