Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A rosszullétből mennyire...

Nyuszmoo kérdése:

A rosszullétből mennyire lehet következtetni, hogy fiú, vagy lány lesz a baba?

Figyelt kérdés
Nektek volt-e rosszullét, mennyire erős, és fiú, vagy lány lett/lesz a baba?
2014. szept. 19. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk bejött, én nagyon rosszul voltam a 6. hónapig kb., rengeteget hánytam, émelyegtem és kislányunk született. :)
2014. szept. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az elején voltam rosszul úgy a 14.hétig.

De az sem volt mindennapos ám:) Azóta semmi rosszullétem nincs! Kislányunk lesz:)

Üdv 27+5hkm

2014. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 12 héten keresztül hánytam,most vagyok 22 hetes.Sajnos nem tudjuk mi lesz,mert a 18 hetesen hátat fordított.De tegnap voltam uh-n mert begörcsöltem,de nem mertem rákérdezni.De mintha láttam volna valamit a lába között.
2014. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Semennyire. Ez hulye nepi babona, bizonyos iskolazottsagi szint alatt hisznek benne a hianyos biologiai ismeretek miatt.
2014. szept. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lányommal 12 hétig voltam rosszul, fiammal 16 hétig :-) És a fiúval sokkal többet hánytam is mint a lánykámmal... Ennyit a babonáról :-)
2014. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Semmi rosszulletem nem volt, kislanyunk lesz.
2014. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lányomnâl egyszer voltam rosszul, akkor hánytam is.most eléggé hányingerem van napi többször, enni alig bírok.fiút szeretnénk.
2014. szept. 19. 09:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Amikor a fiamat vártam a 9.héttől a 16. hétig voltam rosszul. De inkább csak egész napos émelygés volt, hányni nem hánytam.

Most, hogy kislányt várok, a 4. héttől a 20. hétig folyamatos émelygés, hányinger és sokszor hánytam is. Aztán a 20. héten minden elmúlt, mintha elvágták volna. Most, kb 2 hete, a 27. héttől újra kezdődtek az émelygések. Bár szerencsére nem minden nap, de néha nagyon erős, de nem hánytam eddig még.


Viszont a barátnőm egyidős terhes velem, ő is kislányt vár és van már egy kisfia. Végig úgy érezte, hogy megint fia lesz, mert pont ugyanolyan a terhessége, mint az első volt. Elejétől rosszullétek a 13. hétig, azóta pedig semmi baja. De most mégis kislányt vár. :)

2014. szept. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semennyire, nem több népi babonánál, mit pl ha ég a gyomrod, akkor nagy haja lesz, stb. Semmi köze a dologhoz, más oka van a rosszullétnek, és a gyomorégésnek is.

Két kislányom van/lesz, egyikkel sem volt rosszullétem, nem hánytam, nem émelyegtem.

2014. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!