Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? Pajzsmirigy...

Lehetek terhes? Pajzsmirigy alulműködésem van, gyógyszert szedek rá, a mensesem általában 35-40 naponta jön meg.42. napnál tartok.

Figyelt kérdés

Nem gondolnám hogy terhes vagyok,óvszerrel védekezünk,viszonylag ritkán vagyunk együtt párommal mivel külföldön dolgozi,hétvégére jár haza.Múlthéten voltam nőgyógyásznál rákszűrésen,ahol méhszájsebet állapított meg,ami még elég kicsi,október közepén megyek vissza,ha még meglesz lefagyasztja.:(

Van már egy 2 éves kislányom.

Terhességi tüneteim nincsenek egyáltalán.Mitől késhet akkor?Nem szokott. :(


2014. szept. 23. 13:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szintén pajzsmirigy alul működéses vagyok. Általában nekem is rendszeresen jött meg a vérzésem, de ilyen bakik nekem is előfordultak, hogy késett 1-2 napot vagy akár egy hetet is.

De a saját megnyugtatásod végett szerintem csinálj tesztet.

2014. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!