Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40. hetet kezdtem vasarnap!...

40. hetet kezdtem vasarnap! Vlkinek vlmi tipp hogy a kislanyom eobujjon? Van mar beutalom a korhazba..

Figyelt kérdés
.....pentken be is kell fekunom ,de ne nagyon szeretnem hogy inditsak.22.re vlt dátumom,fekdtem bent 38.heten magasvernyomas miatt,gyogyszerrel be allitottak dopegyt 3x1,isoptin 1x1.ciklsom 31-33naposak voltak ugyhogy megbizok benne hogy beindul magtol,vagyha befekszek meddig varnak meg inditassal?
2014. szept. 24. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Aznap mikor betöltöttem a 40 hetet. Meg akartak indítani, mert ki voltam tágulva bő 1 ujjnyira. De nem engedtem, mondtam nekik hogy majd ha magátol megindul ! Igy minden nap mentem nst, magzatvizvizsgalat , stb. 40+5 hetes voltam mikor hajnalban megindult. 6 percesekkel . 11:10 re meglett a lányom :) semmit nem tettem, csak vártam :D sokaknak bejön a lépcsőzés ( de csak ha zárt a méhszàj ! ) , fűszeres kajcsi , a Szülésznőm pedig minden este javasolt egy két korty rumot :D ( mikor mar tulhordtam ) ezek közül egyiket sem csináltam , megis beindult magátol csak rahuzott 5 napot. Egyébként az amire sokan esküsznek a szex ! :) de szintén csak akkor ajánlatos ha zárt a méhszàj ! :)
2014. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
dokim ma mondta felujjbegynyire nyitva vagyok,ugyhogy sex nemtudom ,josloim is vannak ma pl jo erosek is voltak majdnem rendszerezodott vagyis jooo egesznap 10percesek aztan aludtam elmultak....
2014. szept. 24. 19:35
 3/17 anonim ***** válasza:

Én az ég világon mindent kipróbáltam,semmitől nem indult meg. Végül oxival indítottak. Egyébként nem kell ám tőle félni, persze az a legjobb ha magától indul...


Könnyü, gyors szülést, írj ha kibujt a baba :)

2014. szept. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mindent megpróbáltam, hogy beinduljon végre a szülés, de mindhiába. 41 hetesen be kellett feküdnöm a kórházba, 1 ujjnyira voltam nyitva. Még aznap este 7 perces fájások jöttek, aztán elfolyt a magzatvíz és megcsászároztak (arctartás miatt). Nyugi, már csak nagyon kis idő és a karjaidban tarthatod a babádat! Tudom, hogy mennyire nehéz, én is úgy éreztem, hogy örökké bent marad, de szerencsére nem :D most 6 hetes! Szorítok, könnyű szülést és jó egészséget kívánok nektek!
2014. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
koszonom a jo kivansagokat nagyon aranyosak vagytok :)
2014. szept. 24. 20:19
 6/17 anonim ***** válasza:

Sajnos átérzem a helyzetedet. Péntekre vagyok kiírva, ha hétfőig nem történik semmi, akkor valószínűleg nekem is be kell feküdnöm. Nyákdugóm már szombat óta nincs, jóslóim vannak, de egyébként semmi extra. Én próbáltam nagyokat sétálni, a gimnasztikai labdán rugózni, stb. Semmi nem használ. Remélem, hogy jó kislány lesz és egyszer csak megindul magától.

Drukkolok, hogy mielőbb túl legyetek rajta! Könnyű szülést!

2014. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ja a nyakdugo,en meg nem talalkoztam vele,am erdekes mikor haza engedtek a vernyomasos cucc utan mondta a szobaorvosom vizsgalat utan h egy ujjnyira nyitva vagyok ,vartam is na mondom akkor nincs sok hatra ,erre ma csak felujjbegynyire :O
2014. szept. 24. 21:05
 8/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Tesóm is így járt, többször volt miatta kórházban visszatartáson, végül 41 hetesen indítani kellett, mert nem tágult tovább.
2014. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
amugy szegeny parom teljes agybaj mar cipeli a motyomat mer ugy volt h ma kell befekudnom ,de aztan voltam dokinal elotte mondja hogy menjek haza eleg befekudnom penteken vagy csutortokon.mondja mindig orok eletbe utaltam varni ,hat mondom kedves .....amugy nem fogadtam dokit hogy kinel szulok es hat .......
2014. szept. 24. 21:20
 10/17 anonim ***** válasza:

A vérnyomásod miatt akarnak befektetni?

Az enyém is mondja minden este, hogy most már megszülethetne a gyerek. Mondtam neki, hogy vele beszélje meg, nem rajtam múlik...

2014. szept. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!