Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet az oka, hogy fáj a...

Mi lehet az oka, hogy fáj a hasam? (többi lent. )

Figyelt kérdés

sziasztok.

a neten vannak ilyen kalkulátorok, s abból megtudtam, hogy az ötödik hétben vagyok.

nem baj, ha nem annyi, mert 2 hete késik, szóval biztos terhes vagyok.

a kérdésem az lenne, hogy miért fáj az alhasam, úgy, mintha nyomnák?

ez természetes lenne? vagy esetleg gondoljak rosszra?

nagyon fontos lenne tudnom.

a tesztet még nem csináltam meg.

de az alhasam nagyon fel van puffadva, olyan, mintha meg akarja jönni. meg a görcsök is jelentkeznek, de mégse jön semmi.

fehér folyásom van.


Tudom, hogy most kapok néhány "hülye vagy" kommentet, de kérlek titeket, ne ítéljetek el, ne ássatok el, ne kövezzetek meg, amiért ilyet mertem kérdezni.

az igazság az, hogy nem terveztem be, de mostmár végigcsinálom, ha úgy alakul.


csak arra szeretnék választ, hogy mi történik velem.


"kezdő" kismama vagyok. 20 éves.


2014. szept. 26. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp csináld meg azért a tesztet, ha biztos a terhesség, akkor legalább ez is visszaigazol :) Ráadásul 2 hetes késés után szerintem már este is megcsinálhatod, nem kell a reggeli vizeletre várni. A hasfájásomra nekem azt mondták, hogy normális, mert nyúlnak a méhszalagok. De mindenképp szükségeltetik egy orvosi vizsgálat is, téged is megnyugtatna. Sok sikert! Jó babavárást! 23 hkm
2014. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. :)

meg fogom csinálni a tesztet. :)

és Nektek is jó babavárást (ha ezt jelenti a "hkm" ) :)

és azután pedig, ha tényleg 100%, akkor irány a doki nekem. :)

2014. szept. 26. 21:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a kalkulátor szerint 5 hetes vagy, akkor jövő héten már mehetsz dokihoz nyugodt szívvel. A 6.hét környékén akár már szívhang is lehet, de magát a terhességet meg tudja állapítani az orvos. A hkm azt jelenti, hogy ... hetes kismama. Majd megtanulsz Te is mindent :) (előző voltam)
2014. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hasfájás teljesen normális, ebben az időszakban nekem olyan görcseim voltak, mint egy erősebb mensesnél. A méhszalagok nyúlása okozza.

Boldog babavárást!

2014. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amennyiben babát vársz (márpedig 2 hetes késésnél elég valószínű :)) akkor normális a hasfájásod. Szerintem ezért nem fognak lehülyézni, mivel első baba persze hogy nem tudod mikor mi a normális. Én még most a másodikkal is sokszor beparázok, hogy tuti valami baj van. :) Csináld meg a tesztet, irány a doki! Aztán majd minden megy szépen a maga útján. :) És majd várjuk a fejleményeket!

Boldog babavárást!

27hkm

2014. szept. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!