Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek már kimutatná a...

Szerintetek már kimutatná a teszt? Lent

Figyelt kérdés
Barátommal augusztus 12. én lefeküdtünk és kiszakadt a gumi. Másnap vettem be eseményutánit. Megjött egy hétre rá, 19.én. 7 napig tartott normálisan. Most 25. én kellett volna megjönnie. Csináltam is tesztet azon a napon. Negatív lett. Szerintetek? 18/L :(((

2014. szept. 27. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha negatív a teszt, nagy valószínűséggel nem vagy terhes. :) De ha nagyon nyugtalanít a dolog, esetleg csinálj egy másikat a reggeli első vizeletből, és akkor tuti megnyugodhatsz.
2014. szept. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ne stresszelj! Menj aludni! :)

Ha bevettél eseményutánit, akkor az jó nagy hormonlöket volt a szervezetednek. Ne csodálkozz, ha ez egy kicsit most bezavart a rendszeres ciklusodnak. Várj még szerintem egy kicsit és tesztelj hétfőn.

Egyébként vannak észrevehető premens tüneteid (mellfeszülés, derékfájás, magasabb testhőmérséklet, sok folyadék utáni vágy stb.)?

2014. szept. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tűntek fel ezek
2014. szept. 27. 01:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként egyik ismerősöm emlékszem, hogy bevett egyet és nem viccelek, de neki egy teljes hónap kiesett, mert annyira felborult minden.

Tesztelj még egyet, aztán keress fel egy nődokit, hogy járjon utána a dolognak, persze, ha nem jönne meg.

itt egész jól leírja a dolgokat:

[link]

2014. szept. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kelemen Szabina ***** válasza:
eseményutánival biztos nem vagy terhes, nekem 25-26 kellett volna megjönnie, és 22-én clearblue kijelzős teszt kimutatta a + jelet.
2014. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!