Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok tanácsot adni?...

Tudnátok tanácsot adni? Valószínűleg terhes vagyok, csináltam egy tesztet, pozitív lett, jövő héten megyek orvoshoz.5 éve vagyok együtt a párommal, de most probléma van a kapcsolatunkban.

Figyelt kérdés
5 éve vagyok együtt a párommal, én azt hittem, hogy minden rendben van, viszont ő úgy érzi, hogy megszokásból van velem, nincsen célja. Szeretjük egymást, nincs harmadik fél. Most eléggé hullámvölgy alján van az egész párkapcsolatunk, és úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Csináltam egy tesztet,pozitív lett, viszont PCO-s és pajzsmirigy beteg is vagyok, nem tudom, hogy ez bezavarhatja-e a tesztet, de jövő héten kiderül a dokinál. Elmondtam a páromnak, aki sokkot kapott, nem akar hallani a gyerekről és szerintem nem is hisz nekem. Én 23 éves vagyok(lány), ő 27 éves(fiú). Mit tegyek ha tényleg terhes vagyok, azt nem akarom, hogy csak a gyerek miatt maradjon velem, viszont ha elvetetem és nem lehet több gyerekem? Egyedül félnék belevágni...Volt már valaki hasonló helyzetben? Tudnátok tanácsot adni?

2014. okt. 6. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ha van hova gyereket vallalj, akkor ne vetesd el!!!! Ha a parod nem akarja akkor megmondod hogy semmi baj majd egyedul felneveled a lenyeg hogy csak akkor tarsd meg ha tenyleg van hova. A parod meg ha mar ezt mondja akkor lehet elmult a szerelme :(
2014. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Hasonlóan voltunk mi is. 4 év után pozi teszt. Először mosolygott. Aztán azt mondta hogy nem tudja mi legyen, amikor megmutattam neki az első uh kepet, onnantól nem volt kérdés. Boldogok vagyunk. Erősebbé tette a kapcsolatunkat a baba! Nagyon jo volt a terhességem. Olyan szeretetet kaptam hogy el sem lehet mondani ! :) mindig símizte a pocim, beszélt a babàhoz ! Most 11 honapos a babank . Imádja! Bent volt velem a szülésnél , ő vágta el a köldökzsinórt :) igaz apuci kicsi lánya :D lehet nálatok is igy lesz, de lehet nem. Sajnos ezt előre nem lehet megmondani ! Drukkolok hogy jol döntsentek :)
2014. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazándiból van hova vállalni, jó állásom van, szülői támogatás stb. Köszönöm a válaszokat, remélem, hogyha tényleg teres vagyok más lesz a véleménye, bár reménykedem benne, hogy esetleg mégsem.... Igazándiból, mikor elkezdtünk beszélgetni róla, én mondtam, hogy nem szeretném elvetetni. Ő meg úgy reagált, ha mégsem leszünk együtt a jövőben nem tudná elviselni, hogy én nevelem fel egyedül a gyerekét, ha meg együtt leszünk, neki most sem férne bele, tönkre tenném az életét :S ezért évődök, mert nem tudom, hogy mit tegyek....
2014. okt. 6. 20:51
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

tönkre tennéd az életét???? ez meg miféle hozzáállás már?

Hát nem akarok borúlátó lenni, de ahogy kiderül,hogy valóban terhes vagy ez a pasi már pakolni is fog!

2014. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Én 32 éves vagyok, egy 20 hónapos kisfiú anyukája. Ha van jó állásod, szüleid támogatnak, tartsd meg a babát szerintem mindenképp. Apjával meg majd kiderül mi lesz... Ha nem marad veled, persze nehéz lesz, de a kicsi mindenért kárpótol majd, ahogy megszületik, minden egyes nap látod majd hogy ő egy kis csoda :) Szüleid is biztosan imádni fogják és segítenek majd. Ha úgy adódna hogy párod elmegy, idővel biztosan fogsz párt is találni magadnak, olyat is aki szeretni fogja a kicsit! Sok ilyet láttam!
2014. okt. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap már aggódott értem(értünk) kérdezgette, hogy rosszul vagyok-e, enni stb... szerintem kezdeti pánik volt és lassan megbékél a dologgal. Jövő héten minden kiderül :)
2014. okt. 7. 10:55
 7/14 anonim ***** válasza:
5. válaszoló vagyok. Szorítok hogy minden a legjobban alakuljon, úgy ahogy szeretnéd! :)
2014. okt. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
2%
Szuld meg aztan add be intezetbe. A gyerek csak veszteseg
2014. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Jah, a 8-as válaszoló is egy veszteség...

:-)

2014. okt. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
6%
8as vagyok. Ha mar keredeztek velemenyt nyilvanitottam. Ez is egy velemeny. Ha kellrmetlen nem kell kerdezni
2014. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!