Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet köze a feledékenységemne...

Lehet köze a feledékenységemnek a várandósághoz?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdődött! Minden kimegy a fejemből. Hogy hová rakom le a dolgaimat, ha mosok mindig akkor jut eszembe kiszedni a ruhákat a gépből ha újra a fürdőbe megyek! Valamelyik nap a tészta főtt "takonnyá" (bocsi de tényleg olyan volt)! :D

Össze függhet azzal hogy babát várok! Pedig azt még csak egy hete tudom! :)

Köszönöm a válaszokat! Remélem nem felejtem el megnétni a válaszokat! :D


2014. okt. 7. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha egy hete tudod hogy babát vársz akkor gondolom elég fiatal a terhességed, nem tudom hogy így van-e köze hozzá.

Nekem első terhességem vége felé kezdődött, hogy mindent elfelejtettem, szülés után ez rosszabb lett, most másfél éves a kisfiam és szörnyen feledékeny vagyok pedig előtte még anyunak a dolgait is én jegyeztem meg, mindig mondta hogy a notesze vagyok, mert bármit elmondhatott nekem és időben szóltam neki, a saját dolgaimról is mindig jól gondoskodtam, most megy győzök memorizálni hogy ne felejtsek el mindent.

Elrakom a befizetendő számlákat direkt olyan helyre hogy tutti megtaláljam, erre meg amikor keresem fingom sincs hogy hova raktam őket... :)

2014. okt. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, osszefugg! En par eve a kolleganomon mosolyogtam jokat, aki terhesen nagyon feledekeny volt, pedig elotte mindig mindent fejben tartott...most en is terhes vagyok es kezdem eszrevenni magamon is ezt a tunetet. :)
2014. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

6 hetes és két napos vagyok elvileg!

Hát nem tudom én hirtelen ehez kapcsoltam! :)

2014. okt. 7. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, a jogsi oktatom kismama szindromanak hivta. terhesen jartam hozza es mindig mondta hogy a kismamakat nem jo oktatni mert allandoan a gyerekre gondolnak, szetszortak, feledekenyek, nem tud atkapcsolni az agyuk.
2014. okt. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!