Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi kéne hogy legyen a...

Mennyi kéne hogy legyen a Béta Hcg szint 5 hetesen, ha későn fogant a baba, nem félidőben?

Figyelt kérdés
Vannak pozitív de halvány tesztjeim (az eslő pozitív teszt menzesz napja után volt 2 nappal, csak barnáztam), voltam dokinál aki nem látott petezsákot, csak egy fekete pöttyöt láttunk a képernyőn - most kedden. Ma kaptam meg a Bhcg eredményt mely 39,3 U/L és sajnos barnázok...bár nem sokat 5-7 csepp/nap... valakinek lett ebből baba?

2014. okt. 9. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés, én nem reménykednék.
2014. okt. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon alacsony. Nekem a kimaradt mensi napján volt 312. 50 alatt nem beszélünk terhességről.
2014. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ez sajna tenyleg nagyon keves, 2 naponta duplazodik beagyazodastol szamitva...nekem kb ilyen tajban kétszázvalamennyi volt....

tudom milyen volt már vetélésem és missed ab-om is...sajnalom...legközelebb sikerül!

37 hkm

2014. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi


sajna elment....

2014. okt. 10. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!