Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. héten túl sok magzatvizet...

33. héten túl sok magzatvizet állapítottak meg. Kilátásba helyeztek TORCH vizsgálatot. Hasonló cipőben járt valaki? Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Eléggé aggódom.

Figyelt kérdés

2014. okt. 10. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét múlva jött meg a TORCH teszt eredménye. Addig várnak rá?
2014. okt. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Itt is ennyi idő a teszteredmény.
2014. okt. 10. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg magánlaborba nem jönne meg korábban? Nekem anno levette a háziorvos (2000 ft-ért), 3 nap múlva megjött a TORCH eredménye! Egyébként szerintem ne ijedj meg, ismerősömnek is volt ilyen, kb. a 28. héten jelentkezett, utána végig fennállt, a kisfia makk egészségesen, időre született. Azóta másfél éves rosszaság. UH-n rendben van minden? Gyomor, húgyhólyag telődik? Sok sikert!
2014. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt. 30 hetes voltam, mikor több lett a vìz. Elküldtek vèrvètelre, mindenre nega, terhelèses cukor rendben. 34 hèten uh, ott vesemedence tágulat 7,8 mm. Most 36 hetes uh- minden ok, tágulat kisebb, hólyag telítõdik, szív rendben. Ne paràzz, èn azt tettem sajnos. Ja a víz most is több.
2014. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Uh-n rendellenes dolgot nem láttak a babával kapcsolatban, ez legalább nyugtat. Remélhetőleg a tesz eredmény is kedvező lesz.
2014. okt. 10. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 24 hèten lett lényegesen több, ràadàsl üres volt a gyormra hiàba mutogattam előtte kèszü,t uhkat em èrdekelte õket, visszahívtak 2 hèttel kèsőbbre 3 magàn uhn voltam közben mindenhol minden rendben, de a korhàzinàl megit nem volt telìtődès....torch rendben, cukor rendben....vègül 33hetre született de nem ez miatt...teljesen egèszsèges mindene megvan! Ne aggódj van ilyen.
2014. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!