Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire normális,...

Szerintetek mennyire normális, ha egy minden órás terhes nő férje lelép bulizni a haverokkal? A nő nagyobb gyerekkel otthon hagyva egyedül. Elotte kérte a párját, hogy ne menjek, mert barmi lehet, de a párja nem érzi át ezt a helyzetet.

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem elég gyakori sajnos,de az még gyakoribb,hogy otthon a beteg gyerek,apu meg lelép bulizni.
2014. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
De hova megy bulizni? Messzire? Másik településre? Külföldre? Mert ha a közelben van, akkor bármikor riasztható. Meg milyen jellegű buli? Direkt a sárga földig, félholtra ivás a célja a férjnek vagy csak egy lazább sörözés a haverokkal?
2014. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

Az gondolom hogy az ilyennek nem kell második gyereket szülni.. Mert gondolom az első baba várása alatt is ez ment meg a születése után is...

Oké menjen ki de ne akkor amikor már bármikor jöhet a baba! Az én férjem is elmegy egyszer kétszer meginni pár sört de mikor a kiírt dátuma felé közeledünk még dolgozni is úgy ment hogy szólt a főnökének bármikor jöhet a baba úgyhogy telefon a zsebében és jön ha jön a pici!

2014. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Nagyon kiakadnék ha a férjem ilyet csinálna.
2014. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Teljesen vérig van sértve, mert kiakadtam, mint a taxiora... Egyébként nem annyira nagy bulizós típus, de biztos legurulna a par pohar pia es vihetne a szomszéd a kórházba, ha menni kell.. Nagyon el vagyok keseredve, Ennyire hianyzik az empátia a ferjemből? Nekem fordított esetben eszen agaban sem lett volna ebben a helyzetben menni, éjszakázni...
2014. okt. 10. 22:07
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Van egy sztorim,hátha ez kicsit jobb kedvre derít,hogy nem vagy egyedül.Nekünk pár hónapos volt a gyerek,még kelni kellett hozzá éjszaka,és lebetegedtem.Felhívtam,hogy jöjjön már haza,mert nem tudok kimenni a konyhába se egy lázcsillapítóért,olyan szarul vagyok.Nem élünk nagy városba,de kellett másfél óra mire hazajött.Bulizott.Az fontosabb volt mint az én nyomorom,és elvonult tvzni.Másik: tavaly szintén nagyon lebetegedtem,fél ájult állapotban voltam.Hívtam apukám,hogy üljön taxiba és jöjjön,mert a gyereket rendezni kell és képtelen vagyok.Párom épp melóba készült,kértem azt az 5-10 percet várja meg velem míg apukám ide nem ér,mert félek,hogy eszméletem vesztem.A gyerek 2 éves volt.Szerinted maradt? Nem.Mindenki megértette volna ha késik 5 vagy 10 percet,de nem.

Szóval nem csak a te párodba szorult 0 empátia.

2014. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat a kérdésért, de ha feltehetőleg mindenben is "teszek rád" mentalitásúak, miért vagytok velük?
2014. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Na ezek után nem mondom többet a férjemnek, hogy hírből sem ismeri az empátiát. :) Ő elég sok mindent nem tud átérezni, fogalma nincs mit érezhet a másik különböző szitukban. Úgy képes megbántani másokat, hogy észre sem veszi. Sőt, ha szóvá teszem neki, még akkor sem érti mi a gond.DE! Soha nem hagyna magamra mindenórásként, sőt! 32 hetes vagyok második babával, és tesztelgetni kell a telóját, hogy biztosan észre veszi e a melóban, ha hívom. :) Hogy élesben már ne legyen baj. És biztosan nem hagyna magamra akkor sem, a fiunkkal, ha félájult lennék. PEdig nem bírja ha valaki beteg körülötte.

Én is totál kibuknék, ha elmenne szórakozni, az biztos!

2014. okt. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
19%
Igen. kevés szülés indul meg aznap, amikorra ki van írva a kismama. Emellett meg ritkábban zajlik le fel ora alatt. Eselyes, hogy egy kis kikapcsolódásra vágyik a ferjed, ami ha meglesz az újszülött, nem lesz egyszeru. Mit vársz, hogy ott üljön a szoknyadon egesz nap?
2014. okt. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó! Nem azzal volt a legfőbb gond, hogy elmegy a férje, hanem, hogy inni fog. Akkor meg aztán hazaérhet 2 perc alatt is akar, ha autót nem tud vezetni. Nem? Vagy a vajúdó kérdező vezessen a kórházig, mert apának jár a kikapcsolódás?

Olyan furi némelyik nő? Ti azért születettek a világra, hogy uratok és parancsolótok legyen a férjetek és minden kívánságát leshessétek? Általában ti írjátok az olyat is, hogy akkor is szexelni kell, ha hideg kiráz tőle. Mert ez jár a férfiaknak. Ekkora marhaságot...Sajnálom az összes olyan nőt, aki ilyen házasságban él. De komolyan. :(

2014. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!