Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye, hogy a 12....

Mennyi az esélye, hogy a 12. hét után meghal a baba?

Figyelt kérdés
Az elsô 12 hetet 'csendes aggódással' töltöttem. Viszont még most is van bennem némi félsz, mert olvadtam már annyiszor, hogy 20. héten halt meg valaki babája, van akinek a szülés elõtt egy héttel... Ez olyan borzasztó! :( Sok ilyen van? Befolyásolja ezt az anya életvitele is?

2014. okt. 11. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Én három hónapig állandóan hánytam, még is egészséges babám született. Egy percig nem aggódtam amiatt, hogy elhal.

Nem kell a rémhíreknek bedőlni.

2014. okt. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos lehet ilyen esetet olvasni, mint amit említettél. :( De próbálj meg nem ezen agyalni, ne vedd feltétlenül magadra, hogy Te is így fogsz járni. Bennem is bennem van a félsz, persze, hogy aggódom. Nem gondolnám, hogy sok ilyen van, csak mivel nagyon megrázó, így jobban felfigyel rá az ember. Én már azt csinálom, ha valami ilyesmit látok valahol a neten, akkor már rá se kattintok. Nem olvasom el és nem foglalkozom vele. Persze együtt érzek, de nem stresszelhetem magam ezzel. Avval többet ártok ha bepánikoltatom magam. Olvass Te is mást! :)

2014. okt. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi:) persze nem folyton ez jár a fejemben, de azért ... :) Inkább olvasok ezentúl egy jó könyvet helyette :D
2014. okt. 11. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Kb 30%esèly van, tudom milyen èn is vègig aggódtam, ràadàsul munkaköröm is erről szól szóval hónapra pontosan tudom mikor minek van esèlye.....a vège kicsit be is jött

Viszont így nem lehet èlvezni, sajnàlomis hogy kihagytam ....kèsőbb is lesz min aggódni, így pedig nem èlhetünk.

Felejtsd el èlvezd!!!

2014. okt. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én átéltem egy ilyet, és fogalmam sincs, hogy mi lesz következőleg. Még nem tudom, hogy fogom viselni a terhességet...:(

A 12. hét még semmit nem jelent.

Az biztos, hogy SEMMIT nem fogok venni,csak ha már megszületett.

2014. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4 gyerekem van, 1 babám halt meg a 36. héten. Vetélésen sose volt.
2014. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg ne olvass és ne is kérdezz ilyeneket. Most a válaszok miatt fogsz parázni még vagy 25 hétig. Olvass jó könyvet, nézz meg egy cuki filmet... Bocs, tudom, hogy nem a kérdésedre válaszoltam, de hidd el, igazam van.
2014. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg a legjobbra gondolni, ne a rosszra. Mert így egyre csak nehezebb lesz az élet, és ez a picire is átragad. Ha "túlélted" az első 12 hetet, akkor jön az, hogy nincs-e nyakán a zsinór, nem születik-e meg korábban, renden lesz-e minden a szülésnél, egészségesen születik-e, nem kap-e el fertőzést, aztán ha nagyobb lesz nem szalad-e ki a kocsi elé, nem esik-e le valahonnan, stb.. Így állandó para lesz az életed, és ezt jó szándékkal írtam, nem sértésből.
2014. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van már egy ötévesem, alapjában véve nem vagyok aggódos... De a terhesség engem kiborít...
2014. okt. 13. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!