Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fog fülbevalót rakatni...

Aki fog fülbevalót rakatni kislánya fülébe még a kórházban, milyen fülbevalót visz?

Figyelt kérdés
Számít hogy hány karátos pl ha arany fülbevalót szeretnék?
2014. okt. 11. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom a lányomé hány karátos volt.De van ahol nem teszikbe az aranyat,hanem valami műanyag félét.
2014. okt. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is aranyat vettem. De hogy hány karátos.? Szerintem 14.
2014. okt. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ahol én fogok szülni, berakják ha visz az anyuka arany fülbevalót csak valamiért eszembe jutott, hogy az vajon számít e milyen tisztaságú. Lehet butaság.
2014. okt. 11. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem számít, a 14 karátos az ideális szerintem, mert a 8 karátostól esetleg begyulladhat.

Nekem a 18 karátos meg megfogta a fülemet, szóval szerintem az átlag 14-es a legjobb.

2014. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszodnak ugyanis pont 14 karátos fülbevalót vettem. Az kb 58%-os tisztaságú.
2014. okt. 11. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!