Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet úszni terhesen?

Lehet úszni terhesen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek úszni. 7 hetes vagyok. Árt a babának, ha holnap úszok?
2007. okt. 24. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem fiorró vízben teszed és nem is nagyon hidegben, akkor egészségedre! Nagyobb ilyenkor a fertőzésveszély, azt tudd! Jó úszást:) Üdv
2007. okt. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan uszhatsz, ha nem vagy erzekeny a fertozesekre. Ezzel az eggyel kell vigyazni, meg ne eroltesd meg magad. Uszni vegig szabad a terhesseg alatt. en is azt teszem 32 hetes kismama :))
2007. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb mozgásforma az úszás!Nyugodtan csinálhatod!
2007. okt. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják az úszás nagyon jó a kismamáknak csak nagyon kell vigyázni a fertőzésekkel!
2007. okt. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
szerintem is nyugodtan uszhatsz,de tényleg vigyázz,mert ilyenkor a szervezet immunitása csökken,vagyis ha eddig nem szedtél össze fertőzést,akkor most nagyobb esély van rá. csak egy példa,én soha nem hordok a lakásba papucsot,és erről terhesség alatt is megfeledkeztem és most elég komolyan felfáztam.
2007. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 7 hónapos terhes koromig úsztam rendszeresen. Nem árt a babának, csak olyan helyre menj, ahol biztos vagy benne, hogy nem kapsz el fertőzést. Azt mondják az okosok, hogy jót tesz a babának.

Sok sikert a babához!

2007. okt. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miazhogy!!Sőt!!Nagyon is jót teszel magadnak és a babának is.Könnyebbé teszi a szervezetnek a szülésre való felkészülését,valamint a babának is jó érzést szerzel.:-)36 hetes terhes korodig ajánlatos úszni,meg amíg zárt a méhszáj,mert ugye utána könnyebb összeszedni a fertőzéseket.Jó szórakozást!!
2007. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%
Hiába tesz jót a babádnak az úszás. hogyha te elkapsz egy fertőzést. ami ilyen helyeken előfordul. én nem is járok strandra. mert mindig elkapok vnit. és az uszodában sem fog jobb hekyzet várni. ne menj,
2007. okt. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!