Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napja késik a bajom, terhes...

Liviaa19 kérdése:

2 napja késik a bajom, terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 napja késik a bajom , tegnap a wc.papiron találtam ibarnas valamit., de csak annyi volt nincsenek menstruácios gorcseim, persze peteéréskor eggyutt voltam baratommal , utána volt ilyen hasszurkalas, mint ha meg akkart volna jonni erzes de most mart semmi

ma reggel csinaltam tesztett nem mutatott semmmit negativ volt, szerintetek? lehetek terhes ??


2014. okt. 12. 16:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Várj még egy pár napot, ha nem jön meg, akkor tesztelj. Ez még korai volt.
2014. okt. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oke ,szerinted 3. Nap mulva meg ismetelhetem ?
2014. okt. 12. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A bajod? Menstruációnak hívják, nem bajnak, baj majd akkor lesz, ha kiderül terhes vagy.

Ha rendesen védekeztetek nem lehetsz az, ha nem, akkor lehetsz, ilyen egyszerű.

2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az talán már elég lesz. Pozitívért vagy negatívért drukkoljunk?
2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kedves hármas, hívják havi bajnak, sokkal könnyebb kimondani egyébként, mint a menstruációt.
2014. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Figyelj ha nem tudsz normalis valaszokat adni akkor minek kell ide irnod amugy meg oda irtam pPERSZE PETEERESKOR egyut voltam a baratommal es akkarunk babat :))
2014. okt. 12. 19:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen meg koszonem ha drukkolnal mar regota szeretnek babat
2014. okt. 12. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Értelmetlen kérdésre .... Egy szóval nem írtad kedves kérdező, hogy gyereket terveztek a barátoddal, és a kérdésed színvonalából, úgy látszik rosszul következtettem arra, hogy baj lenne a terhesség, de válaszoltam érdemben. De azért érdekelne mégis milyen helyes válasz adható a kérdésedre? Olyan nem fog írni, aki a méhedbe lát, és megmondja terhes vagy-e...
2014. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A masik valasszolo tudot normalisan irni nem mint te de nem akkarok veszekedni nem azert irtam ide hanem azert hogy valaki volt e mar ilyen helyzetbe
2014. okt. 12. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!