Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha keményedik a has, az fáj?...

Ha keményedik a has, az fáj? És rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Amit érzek, picit a bélmozgáshoz hasonlít, mintha összehúzódnának a belek, picit a babamozgáshoz is hasonlít, de nem fájdalmas.
2014. okt. 12. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Keményedésnél nem a beleid hanem a méhed húzódik. Nem fájdalmas, csak én olyankor nehezen kaptam levegőt. Hány hetes vagy?


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

33.

Nem vagyok benne biztos, hogy meg tudom különböztetni a belső szerveimben érzett dolgokat :-)

2014. okt. 12. 18:07
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval a keményedés méhösszehúzódást jelent? Akkor már értem, hogy miért lehet veszélyes...

De biztos, hogy az ember lánya észreveszi, ha keményedik a pocakja?? Első babát várok, ezért vagyok ilyen bizonytalan :-)

2014. okt. 12. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy a keményedést észreveszed. Személy szerint úgy tudnám leírni, mintha egy kemény labda lenne olyankor a hasamban a méhem helyén. :) Nem jó dolog, olyankor mindig rohanok feküdni.
2014. okt. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy korábban írták, nem lehet nem észrevenni. Tapintásra is kemény a hasad, és olyankor tényleg rosszul esik állni. Normális dolog, nem kell feltétlenül a legrosszabbra gondolni. Jelez a szervezet hogy kicsit vissza kéne venni, meg hogy közeleg a szülés (ne úgy értsd hogy napokon belül :) ).
2014. okt. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tapintásra nekem folyamatosan kemény. Szóval kellemetlen érzés? Akkor remélem, tényleg észreveszem, ha előfordul.

Ja, és ez hol szokott előfordulni, a has melyik részén? Vagy változó?

Köszönöm a válaszokat, minden jót nektek!

2014. okt. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!