Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruacio elött 1 héttel...

Menstruacio elött 1 héttel terhes maradhatsz? Valaki járt igy?

Figyelt kérdés

2014. okt. 13. 05:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
pontosan 5-6-7 nappal van rá esély. mensi előtt már 4 nappal nem veszélyes meg az alatt. ez tapasztalatból tudom.
2014. okt. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
meg varok valaszokat
2014. okt. 13. 08:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan azon a napon estem teherbe, mikor meg kellett volna jönnie...
2014. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es nem is jott meg utana?nekem pl ha megjon a heten akkor teherbe eshetek ugy is?
2014. okt. 13. 10:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem jött meg utána... ha rendesen megbetegszel, akkor utána nem lehetsz terhes, hisz leválik a méhnyálkahártya, ahova beágyazódhatna....
2014. okt. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Menszi előtti héten eshettem teherbe kétszer is. Egy folt vér volt max. Tampont is tettem fel, hogy na megint megjön alapon az első alkalommal. Utrot kaptam utána. Egészséges lányom lett.

Második alkalom most volt a hetekben. Nem jött meg rendesen csak barnázgattam, és vérezgettem. Kiderült, hogy terhes vagyok, csak éppen hematómám van, most is utrot kaptam, de most nagyon menszihez közel voltunk együtt lehet ez is közrejátszott, hogy bevérzés lett, nem tudom....

2014. okt. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát én most vagyok úgy menses szerint 9+2 napos lennék, de UH szerint (3at is csináltak, s mindegyik ezt mutatta) pedig 10+4 napos vagyok.... szóval menses előtt estem teherbe. Jah s rendesen megjött utána(teherbe esés után), nem volt szokatlan.

AMúgy én már meg sem lepődök, mert a fiammal is első hónapban megbetegedtem... ott akkor 3 héttel idősebb volt mint menses szerint :)

2015. dec. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Még egy év elteltével sem találtál választ a kérdésedre?

Bármikor teherbe eshetsz ha nem védekeztek,nem egy olyanról olvasni,hogy menstruáció alatt esett teherbe valaki.

[link]

[link]

2015. dec. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is közvetlen a mensi elötti napon estem teherbe , de meg is jött 5 napig...mivel 10 nap kell míg a pete elér a méhbe így volt 5 nap hogy megvastagodjon annyira a méhfal és sikerült is mert beágyazódott, mensi után 10. Napon már pozi volt a teszt.
2015. dec. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!