Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszer abbahagyása után...

Gyógyszer abbahagyása után várható állandó hányinger? (Cypromix)

Figyelt kérdés
Szeptember 25-én vettem be az utolsó Cypromixet. 30-án kedden kellett volna megjönnie, ehelyett október 1-ején jött meg. Azon a napon volt egy enyhe vérzés, majd a következő 2 napban, csak barnázás. Viszont szeptember 29 óta minden nap hányingerem van, néha szédülök. A 32. ciklusnapon csináltam tesztet, de negatív lett. Ez a mai napig tartó hányinger lehet ettől a gyógyszertől?
2014. okt. 13. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem álterhességi tüneteim lettek tőle, mellfájdalom, szédülés, hányinger, stb. nem voltam terhes. Csak besokalltam a gyógyszertől (elfelejtette a dokim, hogy nem szabad sokáig szedni).
2014. okt. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!