Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz, hogy ha elhal...

Mennyire igaz, hogy ha elhal a terhesség, attól még megmaradnak a tünetek?

Figyelt kérdés
2 gyermekemmel nagyon rosszul voltam az 5. héttől és nem csökkent, nőtt a hányinger stb. Most is elkezdődött egy hete, de el is múlt hamar, ez nekem nagyon gyanús, ha az előzőeket nézem. Mellem is szinte összement teljesen ahhoz képest hogy nemrég még fájt és feszült. 7 hetes vagyok. Igazából tapasztalatokat várok, nem megnyugtatásért tettem fel e kérdést, hanem tények érdekelnének, köszönöm!
2014. okt. 15. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem még vetélés után 1 hétig voltak tünetek. Minden terhesség más.


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondolom van különbség a vetélés és a misses ab között is, lehet hogy az elhalt magzat addig termeli a hormonokat amíg el nem távolítják?
2014. okt. 15. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Hormonok sokàra ürülnek ki...
2014. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Minden terhesség más tényleg, ahogy hallom.


Saját tapasztalat:

Nekem még csak első baba, de én is megijedtem amikor 5 hetesen hirtelen minden tünet elmúlt, aztán valaki viccesen rákérdezett, hogy komolyan szeretném-e ha végig minden tünet kínozna. Rájöttem, hogy milyen lüke vagyok és azóta élvezem ha éppen minden jó. Pl. 6 hetesen jött a hányinger és váratlanul 8 hetesen elmúlt - ekkor már nem ijedtem meg.

2014. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos most halt el a 8 hetes terhességem, és szépen lassan minden tünetem elmúlt. Ez az időszak max. 2 hét volt, és a hét elején túl estem már a műtéten is.
2014. okt. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!