Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előbb pisilés után nyálkás,...

Az előbb pisilés után nyálkás, nagyon enyhén barnás, de inkább csak drappos folyást észleltem. Mi lehetett ez? Jelenthet bajt? 6 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, orvosnál még nem voltam, mert jövő hét keddre adott időpontot, mert ezen a héten lehetne először látni valamit az ultrahangon, de most szabin vannak. Az előbb pisilés után a wc-papiron drappos nyálkás valami volt, néha görcsöl a hasam, de nem vészesen, elviselhető. Baj lehet? Menjek mindenképp orvoshoz? Vagy ez azt jelenti nem tapadt meg és az orvos sem tud mit tenni??? Nagyon meg vagyok ijedve.

2014. okt. 15. 10:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia,


Én inkább elmennék dokihoz még ma. Lehet semmiség, de lehet komolyabb is. Ha terhes vagy és véres folyás tapasztaltál akkor mindenképp bejutsz sztk-ban is, akkor is ha előjegyzéses rendszer van. Velem is volt ilyen 2 hete és nem kötözködtek, 15 perc várakozás után már benn is voltam a dokinál.

2014. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ugyan ezem volt hematomàt talàltak, ès enyhe pcot tehàt kellett progeszteron pótlàs.. kaptam ultragestant, ès mèg 2 gyógyszert arra nem emlèkszem.
2014. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Még annyi, hogy ne pánikolj nyugi. Se pozitív se negatív irányba nincs összefüggés a vérzés és a vetélés között - mármint elhalhat a baba egy vércsepp nélkül is, és élénkpiros vérzés mellett is simán megmaradhat. Azért kell a doki, hogy kiderüljön mi a baj. Nekem pl. piros vér folyt, totál be voltam tojva és megtudtuk, hogy méhszájon fekvő lepény miatt vérzek. Pihenésre vagyok ítélve, de a baba köszöni szépen jól van.


Szóval nyugi és indulj a dokihoz.

2014. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a helyzet h én Németországban vagyok, itt élünk. Itt eléggé kötik magukat ahhoz h időponttal lehet csak menni, viszont az én doktornőm tényleg szabadságon van, ugyh ott még felhini sem tudom őket h fogadjon előbb. Viszont jövő hét kedd még nagyon soká lesz. Jelenleg egyébként itthon vagyok betegállományban, a háziorvos kiirt m hétfőn nagyon hányós voltam, és a melohelyen meg még nem tudják a dolgot. Szóval nem tudom... próbáljak másik orvoshoz eljutni még ma? Végülis épp h nem tiszta kocsonyás folyás volt, hanem ilyen bézs árnyalat volt benne.
2014. okt. 15. 10:41
 5/14 anonim ***** válasza:
Én csak pihennék. Ha határozottan barnás-véres, vagy piros, vagy darabos vérzéses valami jönne, akkor mennék orvoshoz.
2014. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mára házimunkát terveztem, porszivózás, fürdőtakaritás ilyesmi. Akkor napoljam, és ha még folyást észlelek hivjam az orvost? Vagy menjek el mindenképp megnézetni magam? Mit tanácsoltok? A héten ugye betegállományban vagyok, de keddtől (aznap délután van időpontom orvoshoz) dolgozok ujra - fizikai munka, ahol nem tudom elkerülni az emelgetést (mosodában dolgozom, tehát a mosott, vizes ruhát kell felemelni a száritógéphez a mosógép fölé- ez sok lehet?)
2014. okt. 15. 10:57
 7/14 anonim ***** válasza:
Ok, ez módosítja a dolgot. Pihenj, vegyél be magnéziumot és ha látványosan barna vagy véres folyást látsz, akkor ügyelet. Takarítás semmiképp, mert lehet olyan gond, aminél számít a fekvés/pihenés.
2014. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
És jövő kedden mindenképp kihagynám a munkát, csak akkor folytatnám, ha a doki is jónak látja.
2014. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Közben azon is gondolkodom h nem e kellene elmennem mégis ma napközben, mert a párom a héten nincs itthon, másik városban dolgozik és ott is alszik. Tehát ha már nem lesz rendelés és ügyeletre kell menni teljesen egyedül leszek, segitségem sem lesz aki elvigyen meg ilyenek. Most is csak tömegközlekedéssel tudok menni, ha megyek.
2014. okt. 15. 11:08
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tartjátok késöinek ha csak a 7. héten megyek orvoshoz?
2014. okt. 15. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!