Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős fejfájásra, majd 1...

Erős fejfájásra, majd 1 héttel később torokfájásra vettem be 5-5 ml Panadol Baby szirupot. Ártottam?

Figyelt kérdés
Sajnos csak ez volt itthon és már nagyon szenvedtem. Azt olvastam, hogy Panadolt lehet terhesség alatt szedni. De ma pont találkoztam egy cikkel, hogy átjut a placentán. Holnap felkeresem a védőnőt. 17+5 hetes vagyok. Köszönöm szépen a válaszokat!

2014. okt. 15. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Panadolt lehet bevenni terhesen. Panadol babynek meg gondolom azért ez a neve, mart kisgyerekek is kaphatják. SZóval nyugi. Nem kell ezt ennyire tólidegeskedni. Azt is nézd meg, hogy az a cikk megbízható forrásból származik-e, mert nagyon sok hülyeséget lehet ám olvasni a különböző oldalakon.
2014. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól az 5-5 ml-től semmi probléma nem lesz. Ennyire azért nem kell ráparázni.
2014. okt. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már bevetted. Utána kár rajta nyavajogni mert attól még bevetted. Amúgy meg van benne tájékoztató azt kéne elolvasni ha kidobrad fennt van a neten.
2014. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)
2014. okt. 16. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!