Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Epepangás már 6 hetesen is...

Epepangás már 6 hetesen is kialakulhat? És ha korábbi 2 terhességem alatt nem volt, akkor is?

Figyelt kérdés
Egy hete világosabb a székletem mint szokott lenni, azt olvastam epepangás tünete lehet, de ilyen korai terhességi esetet nem olvastam. Nem viszketek, nem vagyok sárga csak a széklet a tünet. 6+4 km
2014. okt. 16. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlen, hogy a várandósságtól volna, azonban kialakulhat nem terhesekben is, tehát az lehetséges, hogy a terhességedtől függetlenül kialakuljon. Azért először próbálkozz valamilyen probiotikummal (Lactiv, Protexin), ha nem szűnik, említsd meg a háziorvosodnak.
2014. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden terhesèg màs szóval kialakulhat, de nem hiszem hogy ez a gond.
2014. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!